Oktoberfest для вчителів німецької мови

Листопад 3, 2020 Головна|Новини 70 переглядів

Щойно закінчився особливий Oktoberfest  для вчителів німецької мови області. Відбулися 2 семінари в онлайн форматі, які вимагали не тільки хорошої мовленнєвої підготовки, але й пристойного володіння сучасними технологіями.  Для  участі в семінарі “Формативне та сумативне оцінювання на уроках німецької мови” тривалістю три дні,  а також в одноденному   + міжнародному Дигітальному  конгресі 20.20 зареєструвались більше 70-ти учасників, з яких відібрано було 45. За активну роботу під час Live Sitzungen, а також творче  виконання завдань у Selbstlernphase учасники отримають сертиікати Гете інституту, під егідою якого і відбувались ці навчально-методичні заходи. Пандемія коронавірусу, яка перевернула освіту з ніг на голову, вносить свої корективи систему самоосвіти та  плани підвищення  кваліфікації вчителів.
Своє завдання ХОІППО вбачає серед іншого і в  тому, щоб  наші  колеги  не залишалися наодинці з проблемами і впевнено почувались у нових нелегких умовах.