Про організацію проведення обласного заочного конкурсу авторів-гумористів

Листопад 26, 2020 Нормативна база|Департамент освіти і науки 38 переглядів

07.09.2020                                    Хмельницький                                № 191-од

Про організацію проведення обласного

заочного конкурсу авторів-гумористів

«Власні усмішки» серед учнів та працівників

закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Відповідно до підпункту 29 пункту 6 Положення про Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 15 серпня 2018 року № 629/2018 – р,  наказу директора управління освіти і науки Хмельницької державної адміністрації від 08.09.2011  №572-но «Про затвердження положення про обласний заочний конкурс авторів-гумористів «Власні усмішки» серед учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області 13 вересня 2011 року  за №110/1689, з метою виявлення талановитих та обдарованих учнів, розкриття творчого потенціалу та літературних здібностей учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

НАКАЗУЮ:

1. Хмельницькому державному центру естетичного виховання учнівської молоді (директор Т. Григорчук) провести у вересні – жовтні 2020 року обласний  заочний конкурс авторів-гумористів «Власні усмішки» серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

2. Затвердити склад журі обласного конкурсу авторів-гумористів «Власні усмішки» серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти  згідно із додатком.

3. Директорам закладів професійної (професійно-технічної) освіти забезпечити підготовку та якісне проведення обласного заочного конкурсу авторів-гумористів «Власні усмішки»  серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

4. Контроль  за  виконанням   цього   наказу   покласти   на   заступника

директора – начальника управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації А.Харчук.

Заступник директора – начальник

управління професійної освіти та

ресурсного забезпечення

Департаменту                                                                           Антоніна ХАРЧУК