Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Підсумковий наказ

Листопад 26, 2020 Нормативна база|Департамент освіти і науки 53 переглядів

У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

            2020                         Хмельницький                                           №

Про підсумки  обласного фестивалю

української патріотичної пісні «Україно,

любий край!» закладів загальної середньої

та позашкільної освіти (дистанційний формат)

Відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 05.10.2020 №219-од «Про проведення обласного фестивалю патріотичної пісні «Україно, любий край!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти (дистанційний формат) з 06 по                  30 жовтня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!». На підставі зведених протоколів оцінювання журі

НАКАЗУЮ:

Затвердити зведений протокол результатів обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти (додаток 1).

2.Нагородити дипломами Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації команди-переможці серед районів:

дипломом І-го ступеня

команду  Ярмолинецького  району

дипломом ІІ-го ступеня

команду Теофіпольського району

дипломом ІІІ-го ступеня

команду  Хмельницького району

серед міст:

дипломом І-го ступеня

команду міста Хмельницького

дипломом ІІ-го ступеня

команду міста Кам’янця-Подільського

дипломом ІІІ-го ступеня

команду міста Нетішина

серед об’єднаних територіальних громад:

дипломом І-го ступеня

команду Красилівської міської  об’єднаної територіальної громади

дипломом ІІ-го ступеня

команду Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади

дипломом ІІІ-го ступеня

команду Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади.

3. Т.в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончаруку нагородити дипломами в особистій першості переможців і призерів фестивалю відповідно до Положення про обласний фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти у молодшій та старшій вікових категоріях (дистанційний формат).

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник директора – начальник

управління освітньої діяльності та

організаційного забезпечення Департаменту                                  Тетяна ДУПЛЯК

                  Начальник відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту

_____________ 2020 р.                                  _____________ Світлана ФІЯРСЬКА

Головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту

___________2020 р.                                             ____________Владислав ТРЕТЯК

Головний спеціаліст відділу організаційно-нормативного забезпечення управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Департаменту

____________ 2020 р.                                         _____________Наталія БЛАЖКОВА

Т.в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  

_____________2020 р.                                      ____________Григорій ГОНЧАРУК

Олеся ПАСІЧНИК

65-60-44

Зведений протокол результатів обласного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти (дистанційний формат)  
з/п Назви районів/міст/ОТГ Молодша вікова категорія Старша вікова категорія Сума  балів Місце серед районів/міст/ ОТГ
Середній бал Середній бал
1 Білогірський 24,6 24,3 48,9 5
2 Віньковецький 0 21,6 21,6 10
3 Волочиський 0 0 0 11-15
4 Городоцький 0 Додаток 1 до наказу директора Департаменту освіти  і  науки   Хмельницької облдержадміністрації                                                                                                                                .11.2020 №          0 0 11-15
5 Деражнянський 26,3 23 49,3 4
6 Ізяславський 26,3 20,6 46,9 8
7 Кам.- Подільський 0 0 0 11-15
8 Красилівський 24 24 48 6
9 Новоушицький 0 0 0 11-15
10 Старокостянтинівський 20,6 27,3 47,9 7
11 Теофіпольський 24,6 30 54,6 2
12 Хмельницький 27 23,6 50,6 3
13 Чемеровецький 22,6 25 47,6 9
14 Шепетівський 0 0 0 11-15
15 Ярмолинецький 29,6 28 57,6 1
1 м. Старокостянтинів 28 26 54 5
2 м. Кам.-Подільський 29,3 29,3 58,6 2
3 м. Нетішин 27 29 56 3
4 м.Славута 27,3 27 54,3 4
5 м.Хмельницький 30 29 59 1
6 м. Шепетівка 26 27 53 6
1 Антонінська селищна ОТГ 0 22,3 22,3 26
2 Баламутівська сільська ОТГ 0 0 0 29-49
3 Берездівська сільська ОТГ 0 0 0 29-49
4 Білогірська селищна ОТГ 23,6 24 47,6 12
5 Волочиська міська ОТГ 26 27,3 53,3 5
6 Вовковинецька селищна ОТГ 20,6 27,3 47,9 11
7 Війтовецька селищна ОТГ 0 0 0 29-49
8 Ганнопільська сільська ОТГ 23 26 49 10
9 Гвардійська сільська ОТГ   26 26 21-22
10 Гуменецька сільська ОТГ 26 21,3 47,3 13
11 Грицівська селищна ОТГ   23,3 23,3 25
12 Гуківська сільська ОТГ 16,6 0 16,6 28
13 Городоцька міська ОТГ 27,3 26,3 53,6 4
14 Дунаєвецька міська ОТГ 27 28 55 3
15 Дунаєвецька селищна ОТГ 0 0 0 29-49
16 Жванецька сільська ОТГ 0 0 0 29-49
17 Заслучненська сільська ОТГ   0 0 0 29-49
18 Колибаївська сільська ОТГ 0 0 0 29-49
19 Китайгородська сільська ОТГ 0 0 0 29-49
20 Красилівська міська ОТГ 29,3 26,3 55,6 1
21 Крупецька сільська ОТГ 0 0 0 29-49
22 Лісовогринівецька сільська ОТГ 21,6 23,3 44,9 18
23 Летичівська селищна ОТГ 0 22 22 27
24 Ленковецька сільська ОТГ 0 0 0 29-49
25 Маківська сільська ОТГ 24,6 0 24,6 23
26 Меджибізька селищна ОТГ 24,3 22,6 46,9 15
27 Наркевицька селищна ОТГ 0 0 0 29-49
28 Новоставецька сільська ОТГ 0 0 0 29-49
29 Новоушицька селищна ОТГ 27,3 28 55,3 2
30 Плесенська  сільська ОТГ 0 0 0 29-49
31 Плужненська  сільська ОТГ 0 0 0 29-49
32 Олешинська  сільська ОТГ 23,6 0 23,6 24
33 Полонська  міська ОТГ 24 21,6 45,6 16
34 Понінківська селищна ОТГ 0 0 0 29-49
35 Розсошанська сільська ОТГ 23,3 22 45,3 17
36 Сатанівська селищна ОТГ 0 0 0 29-49
37 Сахновецька сільська ОТГ (Ізяславського р-ну) 0 0 0 29-49
38 Сахновецька сільська ОТГ (Старокостянтинівського р-ну) 0 0 0 29-49
39 Смотрицька  селищна ОТГ 0 0 0 29-49
40 Солобковецька сільська ОТГ 26 26,3 52,3 7
41 Слобідсько-Кульчієвецька сільська ОТГ 0 26 26 21-22
42 Старосинявська селищна ОТГ 23 24 47 14
43 Староушицька селищна ОТГ 27 26 53 6
44 Судилківська сільська ОТГ 0 0 0 29-49
45 Улашанівська сільська ОТГ 0 26,6 26,6 20
46 Чемеровецька  селищна ОТГ 26 26 52 8
47 Чорноострівська селищна ОТГ 16 22,6 38,6 19
48 Шаровечківська сільська ОТГ 0 0 0 29,49
49 Ямпільська селищна ОТГ 27,6 24,3 51,9 9
Начальник відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту                      

                                    Світлана ФІЯРСЬКА

          Додаток 2

                                                                               до наказу директора Департаменту             

                                                                               освіти  і  науки   Хмельницької        

                                                                               облдержадміністрації

                                                                                26.11.2018 № 483-од

Список переможців та призерів обласного фестивалю української

патріотичної пісні «Україно, любий край»

закладів загальної середньої та позашкільної освіти (дистанційний формат)

у молодшій віковій категорії:

диплом ГРАН-ПРІ

ФЕДОРЕНКО Еліну, вихованку Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

диплом І ступеня

ГОНЧАР Анастасію, вихованку будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

ГРЕКУЛ Софію, вихованку Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи №7 міста Кам’янця-Подільського

КОРОСТИЛЬОВУ Аліну, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Ярмолинецького району

ХРИПУНА Владислава, вихованця Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості

диплом ІІ ступеня

БАХНЄВУ Софію, ученицю Грушківського ліцею Староушицької селищної об’єднаної територіальної громади

ВІЛЬЧУК Ангеліну, ученицю Ямпільського ліцею Ямпільської селищної об’єднаної територіальної громади

ДЕМЧУК Віолету, вихованку Будинку творчості школяра Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади

ОМЕЛЮХ Ірину, вихованку Будинку дитячої творчості Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади

НІКІТЧУКА Артема, вихованця Будинку творчості школяра міста Славути

ДЯЧУК Євгенію, вихованку Будинку дитячої творчості міста Нетішина

СІВЕЦЬ Марію, ученицю Городоцької початкової школи Городоцької міської об’єднаної територіальної громади

РАДЕЦЬКУ Маргариту, ученицю Давидковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хмельницького району

диплом ІІІ ступеня

ЄВЧУК Дарину, вихованку Будинку творчості школяра Чемеровецької селищної об’єднаної територіальної громади

ВОВКОВИЧ Каріну, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської  об’єднаної територіальної громади

КОСТЮК Юлію, вихованку Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості

ОЛІЙНИК Софію, ученицю навчально-виховного комплексу Волочиської міської об’єднаної територіальної громади

САКОВСЬКОГО Владислава, вихованця Деражнянського районного будинку творчості дітей та юнацтва

СИТНИК Евеліну, ученицю Солобковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Солобковецької сільської об’єднаної територіальної громади

ОНИЩУК Дарію,  ученицю Ізяславського навчально-виховного комплексу №5 Ізяславського району

у старшій віковій категорії:

диплом ГРАН-ПРІ

КОЗАК Софія, учениця Великолазучинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольського району

диплом І ступеня

ГАНДЗЮК Діану, вихованку Будинку дитячої творчості Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади

ЦИКРУ Марину, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади

БЕРЕЗОВСЬКОГО Вадима, вихованця Центру дитячої та юнацької творчості міста Кам’янця-Подільського

ШЕДЛОВСЬКУ Діану, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Ярмолинецького району

ШКРЕБІЙ Діану, вихованку Будинку дитячої творчості міста Нетішина

МИКИТЮК Анастасію, вихованку Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

диплом ІІ ступеня

ВІДРУК Марію, вихованку Славутського будинку дитячої творчості

АБАШИНУ Олександру, ученицю Вовковинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовковинецької селищної об’єднаної територіальної громади

ЗГЕРСЬКУ Софію, вихованку Центру дитячої творчості Старокостянтинівського району

РУЛУ Наталію, вихованку Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості

УМРИХІНУ Лілію, ученицю навчально-виховного комплексу Волочиської міської об’єднаної територіальної громади

диплом ІІІ ступеня

ЗАРИЦЬКУ Анну, ученицю Грушківського ліцею Староушицької селищної об’єднаної територіальної громади

ФЕДОРОВУ Анастасію, ученицю навчально-виховного комплексу Ганнопільської сільської об’єднаної територіальної громади

ДЕМЧИШИН Вероніку, вихованку Будинку школяра Чемеровецької селищної об’єднаної територіальної громади

ВОЗНЮК Єлизавету, ученицю Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка міста Старокостянтинова

ДРАГАН Анастасію, ученицю Мукшо-Китайгородського ліцею Слобідсько-Кульчиєвецької сільської об’єднаної територіальної громади

СВІТАК Вікторію, вихованку Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

ЯРУСЕВИЧ Тетяну, ученицю Гвардійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Гвардійської сільської об’єднаної територіальної громади

РАДЗІНСЬКУ Іванну, ученицю Солобковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Солобковецької сільської об’єднаної територіальної громади

ГРЕЛЬ Кароліну, вихованку Будинку творчості школяра Городоцької міської об’єднаної територіальної громади

Заступник директора –

начальник управління                                                                                       А.Харчук