Відбувся освітній форум працівників освіти Хмельниччини

3 вересня 2024 року відбувся освітній форум працівників освіти Хмельниччини «Будуємо майбутнє: освітні тренди», приурочений Дню працівників освіти. Захід об’єднав керівників області та міста, народних депутатів України, представників Міністерства освіти і науки України, голів територіальних громад, науковців, освітян та інших соціальних партнерів галузі «Освіта».
Кращих освітян Хмельниччини привітав начальник обласної військової адміністрації Сергій ТЮРІН. Посадовець вручив відзнаки Хмельницької обласної військової адміністрації:
ІЛЬНИЦЬКОМУ Ігорю Миколайовичу, вчителю географії Мукшо-Китайгородського ліцею Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Кам’янець-Подільського району;
ЛОПАТОВСЬКОМУ Віктору Григоровичу, проректору з науково-педагогічної роботи, доценту кафедри обліку, аудиту та оподаткування Хмельницького національного університету;
ЧЕРНУШИЧ Аллі Володимирівні, тимчасово виконуючій обов’язки директора Шепетівського професійного ліцею.
Визнанням ефективної роботи першого заступника начальника обласної військової адміністрації Оксани ВЖЕШНЕВСЬКОЇ, яка здійснює координацію освітньої галузі в області, стало відзначення її Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».
Особливістю форуму стало започаткування начальником обласної військової адміністрації Сергієм ТЮРІНИМ нагородження педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти у різних номінаціях.
Цьогоріч у номінації «Лідер наукової діяльності-2024» нагороджено Юлію Вікторівну ГОРЮК, професора кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».
У номінації «Інноваційний викладач-2024» – Олександра Анатолійовича МЯСІЩЕВА, доктора технічних наук, професора, викладача спеціальних дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».
У номінації «Професійний наставник-2024» – Ганну Іванівну ХОМЮК, викладача Державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».
У номінації «Мудрість та відданість-2024» – Валерія Вадимовича ЛОБОВА, вчителя фізичної культури та предмета «Захист України» Красилівської гімназії № 2, майора Збройних Сил України.
У номінації «Життя заради дітей-2024» – Наталію Володимирівну КЛЕПКО, вихователя Закладу дошкільної освіти № 5 «Пізнайко» Нетішинської міської ради.
У номінації «Творча особистість-2024» – Іванну Миколаївну ТОНКОГЛАЗ, завідувача відділу екології та охорони природи Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді.

Переможці у двох номінаціях були визначені спільно з обласними силовими структурами, з якими є ряд успішно реалізованих освітянських проєктів.
Начальник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області, генерал Руслан ГЕРАСИМЧУК нагородив переможця у номінації “Вартовий освітньої безпеки-2024» – директора Кам’янець-Подільського ліцею № 14 Кам’янець-Подільської міської ради Миколу Михайловича КИРИКА.

Першим заступником начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Олександром СВІРЧУКОМ вручено нагороду
переможцю у номінації «Лідер з безпеки в освітньому середовищі-2024» – директору ліцею № 1 імені Героя України Миколи Дзявульського Шепетівської міської ради Валентині Миколаївні ГАРБАРЕЦЬ.

Щиро вітаємо вас, шановні освітяни, з Днем працівників освіти! Уклінно дякуємо за важку щоденну працю на благо мирного майбутнього у вільній та незалежній Україні!