Обласна нарада з питань розвитку дошкільної освіти

Лютий 27, 2017 Головна|Освіта|Дошкільна освіта 863 переглядів

24 лютого 2017 року Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації проведено обласну нараду з питань розвитку дошкільної освіти.

У нараді взяли участь:

• Гаркавенко Т. – головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту,
  • Каратаєва М., Дарченко Л. – методисти НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ОІППО,
  • Новікова Д., Плаксін М. – представники ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія», спеціалісти (методисти) дошкільної освіти управлінь (відділів) освіти райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад.

Підведено підсумки роботи в галузі дошкільної освіти області за 2016 рік, здійснено аналіз діяльності дошкільних навчальних закладів за результатами статистичної звітності, обговорено пріоритетні завдання та проблемні питання розвитку дошкільної освіти в області, презентовано навчальну програму «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях».