Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Вітаємо з Днем працівників освіти

Вересень 27, 2016 Вітання 758 переглядів

Шановні освітяни!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!
…Учитель, вихователь, викладач… як багато важить у житті першокласника лагідна рука учителя на дитячій голівці, вчасно перехоплений тривожний погляд підлітка, щира й відверта розмова із старшокласником, надійний потиск руки студентові, мудрість і виваженість керівника-освітянина. А все це разом – Ваша повсякденна праця, праця розуму, душі і серця – творити сьогодення, черпати наснагу в історичних коренях народу, дбати про майбутнє України.


Сьогодні бути учителем відповідально й складно! Історія щораз переконує, що успіху досягає те суспільство, у якому питання якісної освіти мають пріоритет і державну підтримку, а в основі якості стоїть постать учителя, яка здатна змінити майбутнє учнів, розкрити їх потенціал дорогою до успіху.
Висловлюємо щиру вдячність за добро та щедрість вашої душі, відданість обраній справі, за постійний творчий пошук. Впевнені, що ви і надалі докладатимете зусиль заради утвердження світоглядних цінностей, моралі та виховання справжніх патріотів нашої держави.
В день, коли сама природа створює відчуття святковості, вкриваючи дерева жовтогарячими кольорами, бажаємо вам і вашим сім”ям міцного здоров”я, миру і злагоди, благополуччя, оптимізму, творчої наснаги і великого людського щастя.
Зі святом вас, дорогі освітяни!

Директор Департаменту освіти і науки
Хмельницької ОДА

Олег Фасоля
Голова Хмельницької обласної організації
Профспілки працівників освіти і науки України

Анатолій Яримюк