Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Обласна нарада з питань розвитку дошкільної освіти

Листопад 30, 2017 Головна|Освіта|Дошкільна освіта|Новини 731 переглядів

29 листопада 2017 року Департаментом освіти і науки в приміщенні обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласну нараду із спеціалістами, методистами дошкільної освіти місцевих органів управління освітою.

Обговорено питання:

    1. Про ліцензування закладів дошкільної освіти, виконання вимог Закону України «Про освіту» щодо забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти – В. Блажиєвська, заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
    2. Закон України «Про дошкільну освіту»(чинна редакція) та пропозиції змін до нього. Про підготовку статистичної інформації до річних звітів про діяльність закладів дошкільної освіти у 2017 році – Т. Гаркавенко, головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
    3. Науково-методичний супровід дошкільної освіти: аналітика та завдання на 2018 рік – М. Каратаєва, методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти