Кращі вчителі Хмельниччини

Лютий 2, 2018 Головна|Новини 140 переглядів

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Перемогу у цьому престижному професійному змаганні виборювали 83 освітяни з усіх районів (крім Городоцького) і міст Хмельниччини. Від так почесного звання кращих удостоїлися Пристай Людмила Йосипівна (українська мова та література), м. Кам’янець-Подільський; Кулеша Олександр Валерійович (німецька мова), м. Хмельницький; Пентій Валентина Михайлівна (фізика), Чемеровецький р-н; Горун Вадим Миколайович (фізична культура), м. Кам’янець-Подільський.

Переможці відзначені дипломами і преміями, які їм вручили директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вітор Берека, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, проректор ХОІППО – голови журі у номінаціях Олександр Попик, Микола Соловей, Ірина Вашеняк, завідувач НМЦ викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу ХОІППО Володимир Войтенко.
Переможці представлятимуть Хмельниччину у заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».