Проведено засідання науково-методичної ради Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Березень 21, 2018 Методика 47 переглядів

19 березня 2018 року під головуванням директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г. Гончарука відбулось засідання науково-методичної ради.
На порядку денному розглядалися питання:

1. Стан науково-методичного супроводу розвитку професійної компетентності педагогічних працівників, його вплив на якість освітнього процесу відповідно до статті 59 Закону України «Про освіту».
2. Про підсумки проведення декади педагогічної майстерності.
З питанням «Стан науково-методичного супроводу розвитку професійної компетентності педагогічних працівників, його вплив на якість освітнього процесу відповідно до статті 59 Закону України «Про освіту»» виступив директор закладу Г. Гончарук. У своїй доповіді Григорій Макарович зазначив, що головним завданням для методичної служби закладу позашкільної освіти стає підготовка педагогічних кадрів до впровадження й успішного науково-методичного супроводу підвищення педагогічної майстерності педагогів, формування готовності до творчого пошуку, здатності самостійно засвоювати нові знання і вміння, приймати оптимальні рішення.
В обговоренні доповіді брали участь завідувачі відділів та методисти закладу. Всі вони відмітили, що кожний структурний підрозділ продовжує практику пошуку нових форм організації підвищення професійного рівня педагогів, організовуючи і проводячи обласні методичні об’єднання, семінари-практикуми, вебінари, беручи участь у конкурсах професійної майстерності.
Наступне питання, яке було розглянуто членами науково-методичної  ради – «Про підсумки проведення декади педагогічної майстерності», з яким виступила заступник директора з навчально-методичної роботи М.Гаєвська.
У своєму виступі Марія Володимирівна представила розширений аналіз заходів, які було проведено під час декади педагогічної майстерності і зазначила, що проведена в період декади робота сприяла професійно-фаховому зростанню педагогічних працівників, розвитку їх творчого потенціалу, досягненню більш високих показників якості особистісного розвитку, а головне – надала можливість здійснити порівняльний аналіз своєї роботи.
За підсумками засідання прийняті рішення та рекомендації для використання у роботі педагогічного колективу закладу.

Завідувач відділу методичного І. Микуляк