Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Рідний краю, ми – твоє майбутнє!

Березень 22, 2018 Новини з районів 595 переглядів

20 березня 2018 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Ізяславського району. У заході взяли участь понад 160 вихованців закладів загальної середньої і позашкільної освіти району та учні інтернатних закладів обласної ради: Ізяславського навчально-реабілітаційного комплексу, Плужнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.
У холі Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва радо зустрічали гостей свята учасники хореографічного колективу «Престиж».

Розпочинали захід з екскурсії по виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, на якій були представлені всі техніки, згідно Положення. Екскурсію проводила Колотухіна Анна, вихованка будинку творчості дітей та юнацтва, яка детально розповіла про свої вироби та роботи своїх товаришів. Також вихованцями району було проведено 6 майстер-класів у техніках: паперопластика, оригамі, вироби зі шкіри, бісероплетіння, кінусайга, ебру (малювання на воді).
Концертна програма складалася з 22 різножанрових номерів. Журі відзначило виступи: Друзь Лілії, учениці Радошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з піснею О.Маційко на музику І. Сльоти «Була собі Марієчка» (керівник Віктор Горох), Дениса Федулова, учня Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. О.П. Онищука, гімназія» з піснею Ю. Грицюка «Розкажи, Україно» (керівник Володимир Рига), Дорошенка Романа, учня Борисівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» з гуморескою М. Савчук «Українська кухня» (керівник Наталія Лисак), середньої групи колективу «Престиж» Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва з танцем «Дивні квіти» (керівник Людмила Онищук).
По завершенню концерту до учасників та глядачів звернулися завідуючий сектором молоді та спорту відділу освіти Ізяславської районної державної адміністрації Віталій Ткачук та Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Жолобок, які подякували за достойний рівень організації проведення заходу,  майстерність юних талантів та нагородили вихованців району дипломами за участь у обласних та всеукраїнських масових заходах.