Обмін досвідом керівників гуртків радіоелектронного і радіотехнічного конструювання

Березень 28, 2018 Методика 41 переглядів

21 березня 2018 року на базі Лісоводської ЗОШ І-ІІІ ступенів Городоцького району відбулося обласне методичне об’єднання керівників гуртків радіоелектронного та радіотехнічного конструювання на тему: «Ефективність та якість роботи керівників гуртків радіоелектронного та радіотехнічного конструювання». У засіданні методичного об’єднання взяли участь педагоги з Городоцького, Деражнянського, Ярмолинецького районів, міст Нетішина, Шепетівки, Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янець-Подільського, Летичівської селищної та Полонської міської об’єднаних територіальних громад.

Захід розпочався з екскурсії до музею імені Григорія Ткачука – українського, радянського діяча, двічі Героя Соціалістичної Праці, новатора сільськогосподарського виробництва, голови колгоспу «Україна» села Лісоводи Городоцького району Хмельницької області, що знаходиться у Лісоводському Будинку школяра.
З вітальним словом до присутніх звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук. Урочисто гостей області зустріли учні Лісоводської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Під час відкриття обласного методичного об’єднання керівників гуртків радіоелектронного та радіотехнічного конструювання учасників заходу привітали:
Борис Дутковський – директор Городоцького будинку дитячої творчості;
Людмила Грицьова – методист з виховної роботи відділу освіти Городоцької районної державної адміністрації.
Директор Лісоводської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Михайлова ознайомила присутніх з історією закладу.
Впродовж роботи методичного об’єднання опрацьовано ряд питань:
«Професійний конкурс – шлях до розвитку творчої ініціативи педагога» – Марія Гаєвська, заступник директора з навчально-методичної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
Презентація методичної розробки на тему: «Самостійна робота на заняттях гуртка радіоелектроніки, як основа формування конструкторських умінь та навиків вихованців» – Віктор Гуменюк, керівник гуртка «Юні винахідники» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
«Оцінка знань за допомогою онлайн-сервіса PLICKERS». Теоретичний і практичний аспект використання даної програми на заняттях гуртка – Станіслав Ковальський, голова методичного об’єднання, керівник гуртка «Радіотехнічного конструювання» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
В ході засідання учасники заходу обговорили питання організації та проведення обласного конкурсу-змагання з радіоелектронного конструювання.
Підсумовуючи роботу методичного об’єднання за круглим столом, учасники заходу висловили щиру подяку організаторам за змістовну програму, можливість отримати новий досвід та приємні враження.