Натуралісти проводять Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

Березень 28, 2018 Екологія|Конкурси та турніри 55 переглядів

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю за основними напрямами позашкільної освіти на 2018 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 04.01.2018 року № 12, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 19 березня до 17 травня цього року проводить Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (див. Положення про проведення конкурсу за посиланням: https://nenc.gov.ua/doc/polozhenie/min-uyst/kvitucha-ukraine.pdf).

Конкурс проводиться у 2 етапи: І етап – відбірковий (заочний) – з 19 березня до 10 квітня 2018 року; ІІ етап – фінальний (очний) – з 15 по 17 травня 2018 року у м. Києві.
До участі у Конкурсі запрошуються команди закладів загальної середньої і позашкільної освіти. До складу команди входять до 5 осіб: до 4-х учнів закладів освіти віком від 13 до 18 років включно та 1 керівник.
Для участі в І етапі Конкурсу його учасникам необхідно до 09 квітня ц.р. надіслати заявку та Проект озеленення території закладу освіти на електронну адресу: cvetic@nenc.gov.ua чи nenc@nenc.gov.ua або на поштову адресу: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074 з поміткою «Квітуча Україна».
На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників фінального (очного) етапу Конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 17 квітня ц.р. на сайті НЕНЦ: www.nenc.gov.ua
Заїзд та реєстрація учасників ІІ (фінального) етапу конкурсу – 15 травня ц.р. з 09.00 до 13.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Проїзд від Центрального залізничного вокзалу м. Києва: тролейбусом № 33 або маршрутним таксі № 558 чи № 181 (18+7) до зупинки «Мостицька».
Від’їзд – 17 травня ц.р. після 14.00 год. Керівників команд організатори заходу просять завчасно придбати квитки на зворотний шлях.
Звертаємо увагу, що Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України має спальний корпус та їдальню власного готельного комплексу, що дозволяє йому забезпечити учасників заходу комфортними умовами проживання і харчуванням із розрахунку: проживання в готельному комплексі – від 200,00 грн. до 250,00 грн. за добу (для дорослих), для учнів – від 150,00 грн. за добу; триразове харчування в їдальні – орієнтовно 80,00 – 100,00 грн. за добу (телефон чергового адміністратора комплексу – (0-44) 430-32-36).
Відповідальність за життя і здоров’я неповнолітніх учасників та своєчасне оформлення документів несуть супроводжуючі їх особи. Витрати на відрядження здійснюються за рахунок відряджуючих організацій.
Додаткова інформація за тел. НЕНЦ: (044) 430-04-91, 097 391-76-19.
Координатор заходу: Любов Штурмак, e-mail: cvetic@nenc.gov.ua; nenc@nenc.gov.ua; сайт: www.nenc.gov.ua.
Департамент освіти і науки ОДА довів інформацію про Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» до закладів освіти та звернувся з проханням до їх керівників сприяти участі педагогічних і учнівських колективів у цьому заході.

Руслана Бацура, керівник гуртків Хмельницького ОЕНЦУМ.