Всеукраїнський фестиваль вокалістів відбувся у Хмельницькому

Квітень 4, 2018 Конкурси та турніри 24 переглядів

29-30 березня 2018 року у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відбувся VI Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом».
Фестиваль сприяв відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків традиційного народного та сучасного українського мистецтва, впровадженню новітніх форм музичного естрадного мистецтва, естетичному та духовному розвитку молодого покоління.
Конкурс проходив з метою виховання любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури; налагодження та зміцнення дружніх стосунків між дітьми різних регіонів України; створення умов для духовного і культурного розвитку молоді.

На свято вокального мистецтва з’їхались понад 300 виконавців із 12 областей: Вінницької, Львівської, Закарпатської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, Сумської, Донецької, Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької та Волинської.
Активно взяли участь у даному конкурсі і вихованці нашої області. Юні вокалісти вибороли 19-І, 27-ІІ, 21-ІІІ місць.
Вітаємо переможців і бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому!
Нехай кожен день буде плідним і насиченим, а нові підкорені вершини стануть втіхою для Вас, ваших батьків та керівників.