Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Огляди – конкурси художньої самодіяльності продовжилися на Ярмолинеччині

Квітень 13, 2018 Конкурси та турніри|Новини з районів 679 переглядів

10 квітня 2018 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у Ярмолинецькому районі.
На заході були присутні заступник голови районної ради Борис Лис, начальник управління освіти, молоді та спорту Ярмолинецької райдержадміністрації Валентина Хоптова.
Перед початком концерту відбулася презентація виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Понад сотню дитячих творчих експонатів було представлено на розгляд журі. Відмічено чудові роботи у техніках: бісероплетіння, писанкарство, різблення по дереву, художня вишивка. Вихованцями гуртків району проведено 12 майстер-класів з різних технік.

Концертна програма, у якій взяли участь понад 250 учасників, була насиченою та складалась з 20 різножанрових номерів.
Неповторність вокалу продемонстрували Родзінська Іванна, учениця Солобковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з піснею «Нашим героям» (керівник Альона Розквас) та Баліцька Наталія, учениця Ярмолинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з піснею «Країна мрій» (керівник Леонід Хомовський).
Вмілу гру на трубі та саксофоні продемонстрував Безвух Тарас, учень Скаржинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Наталія Гжегожевська).
Високий рівень майстерності художнього читання «Як тебе не любити, Києве мій» показала Дереш Юлія, учениця Ярмолинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» (керівник Наталія Копатинська).
Атмосфера огляду-конкурсу була теплою та привітною. Це свідчить про клопітку роботу та увагу до творчого розвитку особистості з боку керівництва та педагогів. Захід відбувся на належному рівні.