Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Майбутнє науки – за молоддю!

Квітень 27, 2018 Головна|Конкурси та турніри 49 переглядів

З 19 по 24 квітня 2018 року місті Києві, у рамках святкування 100-річчя Академії наук України, відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цього року найважливіше інтелектуальне змагання серед манівців набуло нового формату – водночас виборювали перемогу 1170 учнів з усіх областей України.
Під час заходу школярів особисто вітали та підтримували Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти України Лілія Гриневич, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, провідні зарубіжні та вітчизняні вчені, громадські діячі. Програма конкурсу гармонійно поєднувала випробування та творчі зустрічі, спілкування з однолітками та незабутні екскурсії квітневим Києвом.
Конкурс-захист – багаторівневе інтелектуальне змагання, яке вимагає ґрунтовної підготовки з базової дисципліни, актуального наукового дослідження та його привселюдний захист.

Юні науковці мали змогу продемонструвати свої інтелектуальні здібності, вміння, знання і нестримну волю до перемоги, відчути себе в ролі справжніх дослідників. Вони не лише презентували результати своїх досліджень, а й здобували корисний досвід для подальшої науково-дослідницької діяльності.
У результаті усіх трьох турів конкурсу команда хмельничан здобула 19 призових місць, з них 1 – золота, 5 – срібних та 13 – бронзових нагород.
За підсумками конкурсу нагороди здобули:

  • І місце – Бойко Борис, учень 11 класу Хмельницької гімназії №1 імені В. Красицького, секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем», науковий керівник Джулій Володимир Миколайович кандидат технічних наук, доцент Хмельницького національного університету;
  • ІІ місце: Попіль Дар’я, учениця 11 класу Хмельницької гімназії №1 імені В. Красицького, секція «Українська література», науковий керівник Софійчук Галина Калениківна, вчитель української мови та літератури;
    Пасічник Дарина, учениця 10 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура, секція «Історія України», науковий керівник Михайлів Тарас Володимирович, вчитель історії;
    Мазур Владислав, учень 11 класу Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки, секція «Психологія», науковий керівник Гоцюк Ольга Леонідівна, практичний психолог;
    Жилко Дмитро, учень 11 класу Хмельницького ліцею №17, секція «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка», науковий керівник Поляк Сіма Юхимівна, вчитель фізики;
    Сікомас Дмитро, учень 11 класу Хмельницького ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», науковий керівник Матвійчук Ірина Іванівна, вчитель фізики.
  • ІІІ місце: Проказюк Анна, учениця 9 класу Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М. Бондарчука, секція «Літературна творчість», науковий керівник Проказюк Лідія Іванівна, вчитель української мови та літератури;
    Фабрикіна Вікторія, учениця 11 класу Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М. Бондарчука, секція «Українська мова», науковий керівник Фабрикіна Інна Володимирівна, вчитель української мови та літератури;
    Лисюк Сніжана, учениця 11 класу Полонського навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – дошкільний навчальний заклад», секція «Англійська мова», науковий керівник Коваль Божена Романівна, вчитель англійської мови;
    Губерченко Сталінада, учениця 11 класу Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу, секція «Німецька мова», науковий керівник Жарун Наталія Михайлівна, вчитель німецької мови;
    Ішмуратов Нікіта, учень 9 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа, ліцей «Успіх»», секція «Етнологія», науковий керівник Білецька Галина Василівна, вчитель художньої культури;
    Брянська Маргарита, учениця 11 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 секція «Соціологія», науковий керівник Васільчук Валентина Григорівна, вчитель географії;
    Жарун Анна, учениця 9 класу Пасічнянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Старосинявської селищної об’єднаної територіальної громади, секція «Географія та ландшафтознавство», науковий керівник Кривицька Галина Михайлівнаї, вчитель географії;
    Ліпецький Павло, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, секція «Геологія, геохімія, та мінералогія», науковий керівник Касіяник Ігор Петрович, кандидат географічних наук, доцент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
    Дядюк Антон, учень 9 класу Хмельницького колегіуму імені В. Козубняка, секція «Технології програмування», науковий керівник Стукалова Ірина Володимирівна, вчитель інформатики;
    Козак Микола, учень 11 класу Хмельницького ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, секція «Науково-технічна творчість та винахідництво», науковий керівник Матвійчук Ірина Іванівна, вчитель фізики.
    Легкий Дмитро, учень 11 класу Хмельницького ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, секція «Математичне моделювання», науковий керівник Смішко Ганна Станіславівна, вчитель математики.
    Дацькова Діана, учениця 11 класу Полонської гімназії Полонської міської об’єднаної територіальної громади, секція «Мікроекономіка та макроекономіка», науковий керівник Салюк Людмила Василівна, вчитель математики;
    Закордонець Олександра, учениця 11 класу Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, секція «Ветеринарія та зоотехнія», науковий керівник Шаховал Олександр Володимирович, вчитель біології.
    Отримали високий підсумковий бал за конкурс, але не посіли призового місця, оскільки не увійшли до 50 % нагороджуваних, відповідно до умов конкурсу, учасники:
    Бондар Валерія, учениця 10 класу Хмельницької гімназії №1 імені В. Красицького, секція «Мистецтвознавство», науковий керівник Князюк Ірина Володимирівна, вчитель української мови та літератури;
    Стельмащук Дарина, учениця 11 класу Великоборовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогірського району, секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник Стельмащук Ліліана Олександрівна, вчитель історії;
    Ольхова Інна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 імені Л. Дмитерка, секція «Гідрологія», науковий керівник Мисько Володимир Зіновійович, викладач Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
    Зегельман Марк, учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею, секція «Математика», науковий керівник Левицька Галина Олександрівна, вчитель математики;
    Войтенко Аліна, учениця 11 класу Хмельницької гімназії №1 імені В. Красицького, секція «Теоретична фізика», науковий керівник Міль Микола Сергійович, вчитель фізики;
    Суханевич Роман, учень 10 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ та ліцей» секція «Експериментальна фізика», науковий керівник Юр’єв Юрій Леонідович, вчитель фізики.

Вітаємо переможців! Бажаємо юним науковцям подальшої самореалізації, можливості відкрити нові грані таланту, продовжувати займатись наукою, адже така талановита молодь здатна змінити світ на краще!
Нового зорепаду успіхів вам і вашим наставникам!