Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Квітучий Білогірський краю!

Квітень 27, 2018 Новини з районів 523 переглядів

Під таким гаслом 24 квітня 2018 року Хмельницьким обласним центром науково-технічно творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Білогірського району.
На святі були присутні Ольга Баранчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Білогірської райдержадміністрації та Надія Артемчук, завідувач районним методичним кабінетом.
Захід розпочався з перегляду експозиції виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, яка налічувала 100 робіт з різних технік. Цікава екскурсія по виставці була проведена у віршованій формі. Також вихованці району провели 16 майстер-класів, під час яких діти знайомили з історією улюбленої техніки декоративно-ужиткового мистецтва.

165 юних артистів представили різножанрову концертну програму.
Журі відмітило виступи хорового колективу «Юність» з українською народною піснею в обробці В. Островського «Закувала зозуленька» та Вокального ансамблю «Первоцвіт» з піснею С. Вакарчука «Не йди» Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Олена Теребей), фольклорний колектив «Чисте намисто» з фольклорним дійством «Весну зустрічаємо» будинку творчості школярів (керівник Олена Зубок), Зразковий танцювальний колектив «Барви Поділля» з українським народним танцем «Гопак» Білогірського НВК «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.О.Ткачука, гімназія» (керівник Наталія Самойлович), Побережного Івана з гуморескою Павла Глазового «Про культуру і халтуру» В’язовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Валерій Троян).
По завершенню концерту Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Жолобок нагородила вихованців району дипломами переможців та призерів за участь у всеукраїнських масових заходах, Ольга Баранчук висловила подяку вихованцям, керівникам колективів та батькам за свято творчості та талантів на Білогірщині.
Огляд-конкурс відбувся на високому організаційному рівні.