Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Звітувала Полонщина

Травень 4, 2018 Конкурси та турніри|Новини з районів 639 переглядів

27 квітня 2018 року проведено огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Полонського району та Полонської міської об’єднаної територіальної громади.
На огляді у Кустовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів були присутні начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Полонської райдержадміністрації Лілія Муравська та методист відділу Ілона Гейтюк.
Перша частина заходу розпочалася з екскурсії по виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. На ній було представлено роботи юних майстрів, виконані в різноманітних техніках, продемонстровано 1 майстер-клас. У програму огляду-конкурсу увійшли номери вокального, інструментального, хореографічного, літературно-мистецького жанрів.

Члени журі відзначили виступи учнів Кустовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Козак Анни з художнім читанням Гаріка Бірчи «Якою я бачу свою Україну» (керівник Л.Човпун); гурту «Веселі музики» з виконанням на сопілці «Віночка українських народних пісень» (керівник О.Матвійчук); фольклорного ансамблю «Джерело» з обрядом «Водіння куста» та Ольги Матвійчук з піснею на слова і музику Ірини Федишин «Калина» (керівник Г.Солончук).
По завершенню концерту до учасників та глядачів зі словами вдячності звернувся Заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, який подякував за належний рівень організації та проведення заходу, за  майстерність юних артистів.
У Полонській міській об`єднаній територіальній громаді огляд пройшов під гаслом «Майбутнє країни – у мріях дитини!». На захід завітали заступник голови Полонської міської ради Віктор Яськов та начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Віталій Сітарський. У холі будинку культури Полонської міської об`єднаної територіальної громади усіх запрошених зустрічав хор, створюючи піднесений настрій. На окремому майданчику був представлений літературно-мистецький жанр. Достойними були виступи вихованців будинку творчості школярів Ляховецької Вікторії та Тріщ Катерини, з художним читанням «Про халтуру і культуру», «Утоплена» (керівник Г.Карнафель).
Вихованцями гуртків проведено цікаву та змістовну екскурсію по виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Представлено більше 100 робіт із 22 технік. У програму виставки увійшли 4 майстер-класи.
Різножанрову концертну програму представляли три пари чудово підготовлених ведучих різного віку. Милозвучність вокальних номерів продемонстрували вокальний гурт «Співограй» з піснею «Hit the Road Jack» та вокальний гурт «Співограйчик» з піснею «Ми зірки запалимо» (керівник О.Карнафель). Журі відмітило Васількову Софію, яка на саксофоні виконала композицію «Музика» (керівник В.Ярославський) та Скутську Богдану із грою на скрипці (твір «Мелодія», керівник Т.Приймак).
Захід відбувся на високому організаційному рівні. На святі панувала доброзичлива та творча атмосфера.