Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Традиційні обласні змагання з авіамодельного спорту

Травень 22, 2018 Спорт 805 переглядів

15 травня були проведені обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва.
За командну першість змагались 10 команд та за особисту – 38 учасників із 4 міст (Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Славута), 2 районів (Хмельницький, Деражнянський) та 3 об’єднаних територіальних громад (Гвардійська сільська, Городоцька міська, Летичівська селищна).
Змагання розпочалися з урочистого відкриття. З вітальним словом звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, який привітав учасників змагань та керівників команд, побажавши натхнення, успіху та перемоги.

До суддівської колегії увійшли судді Першої категорії з авіамодельного спорту Сергій Гультяєв, Олександр Корольов та Михайло Прохницький.
Учасники змагались в командній та особистій першості у класах моделей F-2-A – швидкісний літак, F-2-В – пілотажний літак, F-2-Е – гоночний контурний літак, F-4-В – копія літака або F-4-В н/к – контурна напівкопія.
Переможцем змагань стала команда Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва і була нагороджена Кубком, медалями та дипломом Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, дипломом ІІ ступеня нагороджена команда філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Кам’янець-Подільський та ІІІ ступеня – команда Городоцького будинку дитячої творчості Городоцької міської об’єднаної територіальної громади.
В особистому заліку 15 переможців змагань були нагороджені дипломами та медалями Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Репортаж за посиланням:
• http://www.odtrk.km.ua/news/13685-38-спортсменів-авіамоделістів-змагалися-на-чемпіонаті-області.html
Фото за посиланням:
• https://photos.app.goo.gl/cUoV21tPuESRd4yp2