Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Заключний огляд-конкурс у Шепетівці

Травень 22, 2018 Конкурси та турніри 375 переглядів

«Платформа творчості» під такою назвою Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено фінальний обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Шепетівки.
Огляд-конкурс став справжнім святом творчості, стимулом для розвитку  талантів, обдарувань, виявом художніх творчих здібностей дітей, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті міста.
В рамках огляду-конкурсу було проведено змістовну екскурсію по виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, на яку юними майстрами було представлено 100 робіт, виконаних у 22 техніках, та проведено п’ять майстер-класів: вироби зі шкіри, ліплення з пластиліну, бісероплетіння, вироби з природнього матеріалу, паперопластика.

Ведучими святкового дійства були вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, переможці міських і обласних конкурсів художнього читання. Програма огляду пройшла у формі подорожі по славних сторінках історії Шепетівки, вона була цікавою, насиченою та складалась з 22 різножанрових номерів. У концерті взяли участь 233 учасники.
Журі огляду-конкурсу відзначило високу виконавську майстерність Зразкового художнього колективу спортивно-бального танцю «Браво» (ЦДЮТ, керівник Діана Кучер), тріо «Акорд» з піснею «Parce Domine»( НВК №3, керівник Інна Котовська), Капелюх Поліну з піснею «Країна мрій» (ЗОШ №8, керівник Майя Сідорова), Дегодюк Віру з піснею «Намалюй мені ніч», Рулу Наталію з народною піснею «На вигоні», фольклорний колектив «Толока» з піснею «Шепетівський ярмарок» та вокальну групу «Кумасі» з кавер версією «Де ж те сито» (ЦДЮТ, керівник Жанна Балагур), студію пантоміми «Енергія мімів» з авторською п’єсою «Барви життя проти віртуальності» (ЗОШ №6, керівник Вікторія Кузьмінська), гурт «Корчагінські соколи» з естрадно-цирковим номером «У стилі джампстайлу» (СЗОШ №2, керівник Оксана Месь).
На святі талантів були присутні: заступник міського голови з гуманітарних питань Наталія Стасюк та начальник управління освіти Шепетівської міської ради Людмила Тихончук.
По завершенню концерту до учасників та глядачів зі словами вдячності звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Заслужений працівник освіти України – Григорій Гончарук.
Захід сприяв духовному, естетичному та культурному розвитку вихованців. Творча молодь під керівництвом кваліфікованих педагогів достойно презентувала свої надбання та на високому рівні представила рідне місто.