Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Панорама педагогічних досягнень

Червень 7, 2018 Методика 446 переглядів

Зробити творчу думку і творчу
працю могутнім засобом формування
нової людини – в цьому полягає суть
педагогічної майстерності
В.О. Сухомлинський

Методичну роботу, спрямовану на дієву допомогу педагогічним працівникам у реалізації актуальних завдань розвитку позашкільної освіти, удосконалення й підвищення  професійної майстерності, активізацію творчого потенціалу керівників гуртків – координують методисти.
З метою відстеження результативності науково-методичної діяльності педагогічних працівників, динаміки їх творчого зростання, обміну досвідом, вже стало традиційним щорічне проведення в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді творчих звітів методистів закладу щодо виконання плану навчально-методичної роботи за 2017/2018 навчальний рік.
У рамках заходу педагогічні працівники презентували власні творчі досягнення, звітували про організацію проведення обласних методичних об’єднань, семінарів-практикумів, змагань, конкурсів, виставок та фестивалів різних рівнів, підвищення науково-методичного рівня, виконання планів самоосвіти, участі у конкурсах педагогічної майстерності та заходах всеукраїнського рівня. Яскраві, змістовні презентації вкотре підтвердили високий професійний рівень, фахову майстерність та творчий потенціал методистів закладу.
Напрацювання методистів – це результат злагодженої роботи освітянського колективу позашкільників Хмельниччини, який впевнено йде до своєї мети від алмазу творчості до діаманту успіху.
На завершення заходу директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончарук побажав педагогічним працівникам не зупинятися на досягнутому, подальших здобутків, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!