Проведено підсумкове засідання науково-методичної ради Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Червень 7, 2018 Методика 17 переглядів

04 червня 2018 року під головуванням директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончарука відбулось підсумкове засідання науково-методичної ради.
На порядку денному розглядалися питання:
1. «Про підведення підсумків роботи над III етапом науково-методичної проблеми».
2. Про підсумки участі педагогічних працівників у конкурсах педагогічної майстерності.
3. Про підсумки видавничої діяльності педагогічних працівників обласного Центру.
4. Про схвалення навчальних програм з позашкільної освіти соціально-реабілітаційного напряму «Юний ерудит» та художньо-естетичного напряму «Виготовлення сувенірів та анімації».
М. Гаєвська, заступник директора з навчально-методичної роботи зазначила, що  важливими здобутками у методичній діяльності педагогів закладу були: реалізація плану роботи третього етапу науково-методичної проблеми: «Сучасне заняття гуртка, як засіб формування конкурентоспроможної особистості»; атестація педагогічних працівників закладу, за наслідками якої троє із 20 працівників було атестовано на присвоєння педагогічного звання «керівник гуртка-методист»; проведення ряд методичних об’єднань, семінарів-практикумів та інших форм методичної роботи з педагогічними працівниками, що сприяли підвищенню їх професійного рівня, ознайомлення із практикою впровадження новітніх інтерактивних та інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, активному використанню мультимедійних матеріалів у роботі.
Про підсумки участі працівників закладу у конкурсах педагогічної майстерності та підсумки видавничої діяльності педагогів обласного Центру, ознайомила присутніх завідувач відділу методичного І. Микуляк. Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогів закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» номінації «Методист-2018» були нагороджені дипломами відповідних ступенів.
Членами науково-методичної ради були розглянуті адаптовані навчальні програми з позашкільної освіти соціально-реабілітаційного напряму «Юний ерудит» та художньо-естетичного напряму «Виготовлення сувенірів та анімації».