«Компетентісна освіта: від теорії до практики»

В квітні  2023 року Деражнянський ліцей №3 ім. Героя України Івана Зубкова гостинно зустрів близько 200 педагогічних працівників, керівних кадрів закладів загальної середньої освіти Деражнянської міської ради та представників професійних фахових спільнот Вовковинецької селищної ради. Також, на запрошення Відділу освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради, на освітній захід  прибули методисти навчально-методичного центру  Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Спільно із  Центром професійного розвитку педагогічних працівників Деражнянщини вони провели фахові  заняття для педагогів, зосереджувалися на актуальних питаннях розвитку освіти та включали теоретичну і практичну частини.

Педагогам було запропоновано різні теми: освітній менеджмент в умовах компетентісної освіти, особливості та методологія сучасного уроку , підхід до оцінювання результатів навчання учнів, аналіз-інтерпретація творів мистецтва, створення навчальних програм та розробка навчально-тематичного плану, аспекти організації дистанційного навчання в умовах військового стану і навіть Всеукраїнські учнівські ліги у відповідності до програми президента України «Здорова Україна».

Гостинні господарі школи, матеріально-технічне та ресурсне

забезпечення, затишні класи, дружня атмосфера та щире спілкування створили незабутнє враження від зустрічі.