Вітаємо наших переможців!

Грудень 20, 2018 Методика 289 переглядів

За сприяння Українського державного центру позашкільної освіти спільно з Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді з 12 по14 грудня 2018 року у місті Хмельницький на базі Палацу творчості дітей та юнацтва відбулася Всеукраїнська виставка–конкурс з історико-технічного стендового моделювання (далі – виставка -конкурс). У виставці-конкурсі взяли участь дванадцять команд (32 учасника) з Вінницької, Волинської (2 команди), Закарпатської, Житомирської (2 команди), Київської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької (2 команди) областей та міста Київ.

На захід було представлено 230 моделей за наступними номінаціями: «Авіація» – 55 моделей; «Автотехніка» – 19 моделей; «Алтилерія» – 14 моделей; «Бронетехніка» – 44 моделі; «Діорами» – 12 моделей; «Залізнична техніка» – 6 моделей; «Збройні сили України» – 20 моделей; «Космос» – 5 моделей; «Паперові моделі» – 5 моделей; «Флот» – 18 моделей; «Фентезі» – 13 моделей; «Фігури» – 19 моделей.
Цьогоріч Хмельниччину представили команди Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом тренера-керівника команди Костюка Дениса Володимировича та Палацу творчості дітей та юнацтва під керівництвом тренера-керівника команди Гаркавенка Юрія Володимировича.
За результатами виставки-конкурсу перемогу здобули:
І місце – команда Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
ІІ-ге місце посіла команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
ІІІ-тє місце команда Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва.
Юні моделісти Хмельниччини вибороли велику кількість перемог в особистому заліку: 9 дипломів І ступеня, 15 дипломів ІІ ступеня та 15 дипломів  ІІІ ступеня.
На завершення заходу відбулося його урочисте закриття та нагородження переможців і призерів виставки-конкурсу.
Завдяки спонсорській допомозі ПП Ю.І. Кисіль, фірмам: «Скіф», «АСМ», «МикроМир», «Аrmory», «МініАрт», «Фарби Хо-Ма», «Фарби – НАТАКА» кожен переможець та призер отримав цінний подарунок – набір для стендового моделювання, який в подальшому сприятиме ефективному розвитку юних моделістів.
Колектив Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді висловлює слова подяки спонсорам, які не байдужі до дитячої творчості, активно підтримують талановитих дітей та надали цінні подарунки.
Українським державним центром позашкільної освіти оголошено Подяки організаторам: колективу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Григорій Гончарук), колективу Хмельницькому палацу творчості дітей та юнацтва (в.о. директора Марина Пилипак), завідувачу організаційно-масового відділу Інні Пірожок та методисту відділу науково-технічної творчості Ганні Колодніцькій.
Даний захід дав можливість юним моделістам похизуватися своїми кращими моделями, показати свою майстерність та знання в стендовому моделюванні, а також довести, що вони справжні профі в даному напрямі.