Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області відвідали дитячий будинок Хмельницької обласної ради

Грудень 20, 2018 Головна|Освіта|Професійно-технічна освіта 252 переглядів

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята.
Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. А що робити коли такі спогади відсутні? Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина, якої у крихітки тепер не існує…

Серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області є особлива щорічна акція: вже вісім років поспіль, напередодні Дня Святого Миколая, вони відвідують дитячі будинків області з гостинцями.
З добром і любов’ю: учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, учасники гуртка «Лідерство – запорука успіху» на чолі з президентом Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти області Дариною Марцінко учениці Хмельницького професійного ліцею відвідали дитячий будинок Хмельницької обласної ради.
Цьогоріч, усі подарунка були адресними, та придбані конкретно під замовлення кожної дитини, яке благодійники піддивились у листах до Святого Миколая.
Діти безмежно раділи здійсненим мріям. І найкращою вдячністю були їхні посмішки та обійми.
Ми висловлюємо подяку всім, хто був небайдужим та долучився до організації поїздки в дитячий будинок.
Волонтери закладів професійної освіти закликають усіх небайдужих брати участь у подібних заходах і разом робити світ добрішим.
Важливо не забувати про такі, особливі, місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує.

Ю.Савчук – культорганізатор ХДЦЕВУМ