Обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

Лютий 4, 2019 Головна|Новини 30 переглядів

Справжній професіонал – це той, хто упевнено приймає виклики, не боїться подивитися у вічі невідомому, здатен експериментувати й самовдосконалюватися у праці.
З метою фахової майстерності та підтримки творчої праці вчителів впродовж грудня – січня проходив I-II етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Захист Вітчизни», «Географія», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу», «Основи здоров’я».
На завершальному II (обласному) етапі взяли активну участь 77 педагогів об’єднаних територіальних громад, районів, міст.
У номінації «Географія» свою професійну майстерність демонстрували 23 учасники, «Захист Вітчизни» – 16 учасників, «Французька мова» – 3 учасники. Вперше в історії конкурсу педагоги змагалися у номінаціях «Основи здоров’я» – 25 учасників та «Вчитель інклюзивного класу» – 10 учасників.
У ході конкурсу учасники змагалися у таких випробовуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Проект», «Урок».
За результатами фахової майстерності, вмінням володіти сучасним інструментарієм та інформаційно – комунікативними технологіями, за підсумком конкурсних випробовувань «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум», «Практична робота» на відбірковому етапі у фінальний етап вийшли по 6 учасників.
За рішенням журі перемогу здобули:
• номінація «Географія» – Швець Наталія Василівна, Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району;
• номінація «Захист Вітчизни» – Задоянчук Олександр Іванович, Городоцький ліцей № 4 Городоцької міської ради Хмельницької області;
• номінація «Основи здоров’я» – Буняк Діна Віталіївна, Дунаєвецький навчально-виховний комплекс “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”;
• номінація «Французька мова» – Макарець Інна Іванівна, Красилівський навчально-виховний комплекс “Гімназія та загальноосвітня школа І ступеня”;
• номінація «Вчитель інклюзивного класу» – Бігус Ірина Миколаївна, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 8 м. Хмельницького.
Оргкомітет конкурсу та журі відзначають високу активність та прояв професійної зацікавленості до конкурсу учасників із Віньковецького, Городоцького, Деражнянського, Красилівського, Полонського, Шепетівського районів та міст Нетішина, Хмельницького, Кам”янець-Подільського.
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти освіти, оргкомітет та журі висловлює подяку за високий рівень проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019» педагогічним колективам ліцею №15 ім.О.Співачука, навчально-виховного комплексу №10, гімназії №2, спеціалізованої загальноосвітньої школи I-IIIступенів №12 та колегіуму №16 імені В.Козубняка міста Хмельницького.