Майбутнє лісу в твоїх руках

Березень 21, 2019 Головна|Екологія|Позашкіллю України - 100! 147 переглядів

21 березня, у міжнародний День лісів, стартує громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до 20 квітня – Дня довкілля. Цей день проголошений Генеральною асамблеєю ООН у 2012 році. Цього року він проходитиме під загальним гаслом «Ліси та освіта».
22 члени Нетішинського учнівського лісництва втілили на практиці свої знання з лісовідновлення. Під пильним та надійним керівництвом свого наставника лісничого Андрія Ткачука, керівника гуртків Аліни Білої та Олени Матус, директора КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», сьогодні посадили 4300 саджанців сосни звичайної на площі 0,6га.

Хоч день був прохолодний, але дітей зустріли турбота, порада і подяка від старших товаришів. Після посадки лісівники почастували дітей солодощами та соком.
«Посадити нове дерево — це не просто взяти сіянець і втикнути його в лунку. Це дуже відповідальний процес. Садити ліс потрібно тільки з хорошими думками. Щоб через кілька десятків років ви повернулися на це ж місце і щиро пораділи з того, що попрацювали на совість», – зауважив Андрій Ткачук.
Підліткам на все життя запам’ятається цей день, коли вони тримали у своїх руках сіянець, з якого виросте струнка сосна… вони посадили не одне дерево, а ліс.

Олена Матус, директор КПНЗ «ЦТКУМ» м. Нетішин