Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

ОПРИЛЮДНЕНО ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ ТЕСТІВ ПРОБНОГО ЗНО З ДЕСЯТИ ПРЕДМЕТІВ

Квітень 8, 2019 Освіта|Загальна-середня освіта|ЗНО та ДПА 304 переглядів

У розділі «Пробне ЗНО» розміщено тестові зошити з історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики, англійської, німецької, французької, іспанської мов і правильні відповіді до них.

Відтак учасники, які брали участь у пробному тестуванні, зможуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних тестових балів.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна отримати, виконавши всі завдання, така:
історія України – 94
математика – 62
біологія – 80
географія – 94
хімія – 80
фізика -60
англійська, німецька, французька, іспанська мови – 72

Тести з іноземних мов містили частину «Розуміння мови на слух», яка передбачала прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань. Аудіофайли із цими завданнями пробного ЗНО з англійської, німецької, французької, іспанської мов розміщено у розділі «Пробне ЗНО». Пропонуємо ознайомитися з ними.

Для тих, хто скористався сервісом «Визначення результатів пробного ЗНО», 29 березня в персональному кабінеті учасника пробного тестування буде розміщена інформація про кількість набраних балів за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою 1–12 балів. Якщо учасник не скористався сервісом, він зможете самостійно визначити кількість набраних тестових балів за виконання тесту пробного ЗНО з певного предмета.

Звертаємо вашу увагу, що на сайті Вінницького РЦОЯО в «ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ» кожного учасника пробного ЗНО, розміщено відеокоментарі до завдань тестів пробного ЗНО з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики. Відеоогляд допоможе розібратися в питаннях пробного ЗНО та краще підготуватися до державної підсумкової атестації у травні.