Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Завершився обласний заочний конкурс творчих робіт «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!»

Квітень 24, 2019 Конкурси та турніри 121 переглядів

З 08 по 12 квітня 2019 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний заочний конкурс творчих робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!».
Конкурс проводився з метою підтримки розвитку творчих здібностей, формування умінь і навичок, спрямованих на пошук нових форм вираження своїх почуттів засобами мови за трьома віковими категоріями: молодша (6 – 10 років), середня (11-14 років) та старша (15- 17 років) у двох номінаціях: поезія та проза.
Усього на конкурс було подано 125 робіт (70 робіт у намінації поезія, 55 робіт у намінації проза) із 11 районів, 6 міст та 20 об’єднаних територіальних громад області.

Роботи учасників конкурсу оцінювало журі у складі Горбатюка Василя Івановича – письменника, директора Хмельницького обласного літературного музею; Захарової Оксани Іванівни – вчителя вищої категорії української мови та літератури Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради та Філінюк Валентини Анатоліївни – доцента кафедри української мови та літератури, кандидата філологічних наук, доцента Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
За словами членів журі цього року кількість поданих на конкурс робіт збільшилася, що свідчить про зацікавленість дітей у розвитку власної творчої діяльності.  Також, порівнюючи роботи із попереднім конкурсом, вони відзначили не лише зростання художнього рівня робіт, але й особливу позитивну енергетику дитячих творінь, любов до рідного краю, його мови та культури, до поезії та прози, уміння дітей відчувати образне слово.
Творчі роботи, які стануть переможцями та призерами обласного конкурсу будуть передані адміністрації Хмельницького обласного літературного музею для участі у конкурсі «Молода література Хмельниччини», переможці якого будуть відзначені дипломами, добірками книг подільських авторів, запрошеннями до участі в обласному творчому семінарі, публікаціями творів у періодиці. Роботи переможців увійдуть до дитячої поетичної збірки.