Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Ой весно – весняночко, сонячна паняночка

Квітень 24, 2019 Конкурси та турніри 181 переглядів

Під таким гаслом 12 квітня 2019 року у приміщенні Грузевицького будинку культури Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чорноострівської селищної об’єднаної територіальної громади Хмельницького району.
На заході були присутні голова громади Михайло Дзісь, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталя Мала, спеціаліст з питань освіти, молоді та спорту Ірина Чорненька та спеціаліст з питань культури, національностей, релігій та туризму Анатолій Бєлєванцев.
Перед початком концерту відбулася презентація виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Понад сотню дитячих творчих робіт було представлено на розгляд журі. Цікаві та оригінальні вироби були представлені у техніках пластилінографія, вироби з природніх матеріалів, декупаж, оригамі та паперопластика. Вихованцями гуртків громади проведено 3 майстер-класи з різних технік.

У різножанровій концертній програмі взяли участь понад 150 юних учасників. Були представлені номери усіх жанрів, згідно Положення про огляд-конкурс.
Достойними були виступи Народного аматорського фольклорного ансамблю «Мальви» Осташковецької ЗОШ І-ІІ ступенів та старшої групи фольклорного ансамблю «Калинонька» Захаровецької ЗОШ І-ІІ ступенів з обрядом «Весняні забави» (керівники Л.Сеник, В.Лесько); Дениса Андрієнка, учня Захаровецької ЗОШ І-ІІ ступенів з художнім читанням гуморески П.Глазового «Кухлик» (керівник О.Заїзжена).
Бездоганність та милозвучність вокальних номерів продемонстрували учениця Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ступенів Гулевич Катерина (соло на бандурі «Не щебече соловейко», керівник А.Гончарук); учениця Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Одінцова Ангеліна (пісня «Заспівай мій соловейко», керівник О.Кузьміч); учениці Чорноострівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум», Осташковецької ЗОШ І-ІІ ступенів Токар Ірина та Бойчук Евеліна (українська народна пісня «Ой ти весно, весно – весниця», «Пісня щастя» керівники Я.Любчик та Л.Завальна).
Журі гідно оцінило виступи ансамблю шумових інструментів «Кольорові нотки» з номером «Українські наспіви» (керівники В.Лесько та О.Кравець), Зразкового ансамблю танцю «Забава» з хореографічною композицією «Прірва» (керівник І.Якубець), Свято Вікторії, учениці Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ступенів – соло на саксофоні «Чарльстон» (керівник І.Мудрий).
Після закінчення концертної програми до учасників дійства та всіх присутніх звернулась Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Жолобок та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Чорноострівської селищної громади Наталя Мала, висловивши щиру вдячність за масштабне, яскраве та сповнене позитивних емоцій дійство.