Обласний семінар голів МО та директорів закладів загальної середньої освіти

Травень 16, 2019 Головна|Новини 90 переглядів

Згідно плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 15.05 2019 року на базі Крупецького ліцею Крупецької сільської ради Славутського району відбувся обласний семінар голів МО директорів закладів загальної середньої освіти з проблем організації ефективного та безпечного освітнього середовища як простору освітніх ініціатив та можливостей.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся перший проректор ХОІППО Очеретянка В. І.
Про реалії сьогодення та перспективи розвитку говорили: голова Крупецькогої  ОТГ Михалюк В. А., начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Крупецької сільської ради Зубова Ж. О. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА Бойчак Д. В.
Директор Крупецького ліцею Бережна Т. М. під час свого виступу розповіла про те, як  здійснюється реалізація потенціалу вчителя та учня.
У практичному модулі учасники семінару відвідали ЗДО, де побачили використання ігрових середовищ як засобу розвитку життєвих компетентностей. Крім того ознайомилися  з використанням наочно-дидактичних матеріалів інтерактивного забезпечення під час вивчення задач з математики в 1 класі. Вчитель англійської мови Тарасюк   Т. А. провела для учасників семінару тренінг-time  “Як вивчити 80 тисяч слів за 20 хвилин”.Цікавою була і дослідницька діяльність з вчителем біології Дмитришиною Н.П. Під час практичного заняття учасники виділяли ДНК з рослинного матеріалу.
У ході подальшої роботи Кошка О.А., завідувач науково-методичного центру координації роботи  методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО,  розкрила питання  стратегічних завдань  закладів освіти щодо розвитку освітнього середовища. Наголосила на тому, що не є достатнім лише створення цих умов, а потрібно показати, як ці умови працюють на формування дитини.
Про роль освітнього середовища школи в становленні особистості здобувача освіти говорив у своєму виступі Буймістер Л.В., методист НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ та закладів освіти ХОІППО.
Також присутні були вражені роботою гуртків у Крупецькому ліцеї.