Круглий стіл «Сторінками творчості Оксани Радушинської»

Травень 21, 2019 Головна|Методика|Новини 248 переглядів

Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках проекту «Науково-літературна студія як форма модернізації процесу вивчення літератури в школі» 21 травня 2019 року відбулося засідання круглого столу «Сторінками творчості Оксани Радушинської». У заході взяла участь Оксана Петрівна Радушинська, письменниця, журналістка, голова громадської організації «Творча сотня «РУХ ДО ПЕРЕМОГИ».

З вітальним словом до учасників семінару звернулися: Берека В.Є., ректор ХОІППО, доктор педагогічних наук, професор; Соловей М.В., декан ХОІППО, кандидат педагогічних наук; Пулатова Л.Й., завідувач кафедри теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО, кандидат філологічних наук; Місінкевич О.М., кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО; Манзюк С.А., старший викладач кафедри теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО.

Досвідом роботи поділилися: Скутська С.З., вчитель початкових класів Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; Олійник В.В., вчитель української мови та літератури Сутковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Романа Лабаня Ярмолинецького району; Вараниця Л.Г., вчитель зарубіжної літератури Хмельницького НВК №4; Мартинюк Н.В., вчитель української мови та літератури Кульчинківської ЗОШ І-ІІ ступенів Красилівського району; Онсович А.Л., вчитель української мови та літератури Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка; Синюк В.А., вчитель зарубіжної літератури Антонінського ліцею Красилівського району.