Про актуальне на засіданні «круглого столу»

Травень 29, 2019 Головна|Методика|Новини 141 переглядів

Про те, як формувати психологічну готовність педагогів позашкільних закладів освіти до постійного професійного самовдосконалення і саморозвитку, оволодіння технологіями, методами організації педагогічних досліджень, дослідно-експериментальної роботи активно обговорювалось на засіданні «круглого столу», що відбувся 28 травня 2019 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Учасниками круглого столу були методисти обласних, міських, районних, ОТГ позашкільних закладів освіти. Про актуальність та необхідність сучасного підходу до вирішення цього важливого завдання вели мову ректор ХОІППО Берека В.Є., проректор ХОІППО Попик О.Ф.

Робота у чотирьох платформах додала новизни, активності, зацікавленості до пошуків нових форм та методів підвищення готовності педагогів до постійного професійного зростання. Досвідчені модератори -педагоги експериментальних закладів освіти всеукраїнського рівня Новченкова К.Д.(методист Палацу творчості м. Хмельницького), Томич І.В.( директор НВК № 9 м. Хмельницького), Ковальчук М. П.( методист КЗ Будинок творчості школяра Дунаєвецької міської ради) та Генега А.І.( методист обласного навчально-методичного центру психологічної служби ХОІППО) професійно спрямували роботу на пошуки ефективних форм професійного зростання, представили досвід роботи у цьому напрямі своїх колективів. Про це у підсумках підкреслили методисти НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО Іова В. Ю. та Орловська Н.М.