Обласний семінар керівників закладів інституційного догляду та виховання дітей області “Концептуальні аспекти функціонування та розвитку сучасної української школи”

Лютий 19, 2020 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|Заклади інституційного догляду та виховання|Новини 82 переглядів

18.02.2020, завідувач, головний спеціаліст сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (далі – Департамент) А.Марисюк, В.Гончарук взяли участь в обласному семінарі керівників закладів інституційного догляду та виховання дітей області “Концептуальні аспекти функціонування та розвитку сучасної української школи”, який проведено обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (далі – ХОІППО) на базі Хмельницької санаторної школи.

Під час семінару завідувачем сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту, фахівцями ХОІППО надано інформаційно-ресурсну та науково-методичну підтримку керівникам закладів інституційного догляду та виховання дітей області щодо підвищення рівня позитивного іміджу шляхом активізації творчої спрямованості, розвитку професійної компетентності та фахового зростання для реалізації основних положень Концепції Нової української школи.

Під час проведення практично-інтерактивного модуля, директором санаторної школи Л.Підгорною, заступником директора з навчально-виховної роботи Л.Монастирською, заступником директора з виховної роботи Н.Бажан, соціальним педагогом О.Дейчук проведено інформаційно-інтерактивну частину “Концептуальні аспекти функціонування та розвитку сучасної української школи”.

Участь у роботі 4 локацій дала можливість учасникам семінару розширити свої знання про роль сучасного вчителя в успішній реалізації Нової української школи, партнерській взаємодії, оцінювання учнів та розвиток їх творчих здібностей.