Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації

Травень 23, 2017 Новини|Спорт 594 переглядів

З 17 по 18 травня 2017 року у лісових масивах міст Нетішина та Славути відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. Юних радіопеленгаторів радо зустрів директор Нетішинського Клубу «Юний технік» Микола Заремський.
Змагання розпочалися з урочистого відкриття до якої долучився начальник управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Василь Мисько, а також завідувач і методист методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Надія Кухарчук та Інна Бойчук.
Цьогоріч у змаганнях зі спортивної радіопеленгації прийняло участь 29 спортсменів, які представляли вісім команд із Кам’янець-Подільського, Шепетівського районів, міст Нетішин, Славута, Шепетівка, Старокостянтинів та Летичівської і Славутської об’єднаних територіальних громад.
До складу кожної команди входило по чотири учасники до 18 років.

У рамках змагань здійснювався пошук передавачів в діапазоні радіохвиль 3,5 мГц та 144-146 мГц. Учасникам необхідно було знайти задану кількість «лисиць» за найменший час.
За рішенням суддівської колегії у командному заліку перемогу здобули:
І місце – команда Нетішинського Клубу «Юний технік»;
ІІ місце – команда Славутської міської станції юних техніків;
ІІІ місце – команда Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
В особистому заліку переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Нетішинського Клубу «Юний технік».
Вітаємо юних учасників та їхніх тренерів-керівників із завершенням змагань. Бажаємо вдалих стартів та перемог!