Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Відзначення 26-ї річниці Збройних Сил України у Кам’янець – Подільському ліцеї

Грудень 12, 2017 Головна|Новини з районів 267 переглядів

З 27 листопада по 6 грудня в Кам’янець – Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшла декада військово – патріотичної та обороно – масової роботи присвячена 26-й річниці Збройних Сил України. В ході декади відбулося ряд цікавих заходів: перегляд художніх фільмів, круглі столи, зустрічі з учасниками АТО, виховні години, екскурсії до Центру розмінування, командні змагання з військово – прикладних видів спорту, командна першість ліцею з гирьового спорту, армспорту та з настільного тенісу, конкурс на кращий внутрішній порядок, загальноліцейний конкурс авторської поезії «Повертайся живим», тематична виставка літератури «Збройні Сили України: історія та сучасність», конкурс плакатів «Заради мирного світанку». Парламент ліцею організував і провів День учнівського самоврядування.

Також під час декади за ініціативи волонтерського осередку «Зорепад добра» пройшла акція «Подарунок до свята». На зібрані кошти волонтери придбали і відправили подарунки дітям загиблих випускників ліцею Сергія Саліпи, Романа Наглюка, Дана Колісника та Андрія Кухара і невдовзі нададуть матеріальну допомогу сім’ї Євгена Сарнавського (загинув у червні 2017 року), дружина якого чекає дитину.
Декаду завершив урочистий вечір До Дня Збройних Сил України. Ліцеїсти дуже чекають завжди на це свято, бо саме 6 грудня вони отримують «підвищення по службі» – погони сержантів, старших сержантів та старшин, які є першою сходинкою у становленні ліцеїстів як майбутніх військових. Також вони отримали грамоти та нагороди за підсумками декади, олімпіад та різноманітних конкурсів.
Цього дня на адресу всіх військових і тих, хто мріє ним стати лунало багато гарних слів привітань та побажань. Свято прикрасила чудова концертна програма.