Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Вітчизну захищати мрієм відтепер! Ліцеїст – сьогодні, завтра – офіцер!

Лютий 14, 2018 Новини з районів 137 переглядів

9 лютого військово-історичний клуб «Прометей» Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою провів зустріч з бойовим офіцером Володимиром Станіславовичем Бойком. Він – випускник нашого ліцею 2003 року. Закінчив Харківський інститут танкових військ імені Верховної Ради України. Учасник бойових дій в ході АТО. Був поранений.
У своїй бесіді з ліцеїстами майор Бойко зробив особливі акценти на правильності вибору професії. Він наголосив, що ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою – це перший крок на шляху майбутнього офіцера. І якщо ти вже вступив до цього закладу, то це дуже серйозне рішення у житті, яке під час навчання тут має лише утверджуватися. Хто пройде відповідальну школу початкового вибору, той в подальшому приречений стати справжнім офіцером.

Під час розповіді про свою офіцерську біографію Володимир Станіславович демонстрував фото та відеоматеріали, які наочно розкрили картину військових буднів, навчань, підготовки на сучасному етапі; закликав ліцеїстів наполегливо здобувати знання зараз і у майбутньому, бо саме хороша теоретична підготовка дає відмінні практичні результати. Ліцеїстів зацікавили приклади дій у бойових ситуаціях та застосування окремих видів бойової зброї.
На запитання: «Ви ніколи не жалкували, що обрали професію військового?» майор Бойко В.С. однозначно відповів: «Ні! Професія військового – почесна і відповідальна! Захищати Батьківщину – це святий обов’язок справжнього чоловіка! Я ніколи не пожалкував, що став військовим! І вам бажаю бути у майбутньому офіцерами, завжди з честю носити військову форму, не боятись труднощів і бути гідними синами українського народу!»