Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Юні природознавці і природолюби Хмельниччини серед переможців фіналу Всеукраїнського конкурсу «Intel Еко Україна 2018»

Лютий 15, 2018 Екологія|Новини 184 переглядів

З метою всебічної підтримки обдарованої учнівської молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідної, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України, забезпечення інтеграції вітчизняної освіти і науки у європейський та світовий простір, Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) з 6 по 9 лютого 2018 року провели фінальний (очний) етап Всеукраїнського конкурсу «Intel Еко Україна 2018» – національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2018 (International Science and Engineering Fair).

Як і в минулі роки, активну участь у цьому важливому заході приймали юні природознавці і природолюби із закладів освіти Хмельницької області.
За проведення учнівських наукових досліджень та успішний захист, представлених на «Intel Еко Україна 2018» конкурсних робіт, згідно з сучасними вимогами Міжнародного конкурсу Intel ISEF у категоріях: біологія, екологічна інженерія, навколишнє середовище, науки про Землю, науки про людину, хімічна та біологічна інженерія, хімія, нагороджені дипломами організаторів школярі – учасники заходу з Хмельницької області.
Дипломом ІІІ ступеню:
– Ящук Дарина Анатоліївна, учениця 11 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1(тема проекту: «Роль позитивного мислення у контексті формування успішної особистості школяра»);
– Музика Вероніка Юріївна, учениця 11 класу, Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» (тема проекту: «Використання матеріалів органічного походження для фільтрації води»).
Дипломом ІV ступеню:
– Ревуцький Денис Васильович, учень 11 класу, Хмельницького ліцею № 17 (тема проекту: «Меламін у житті людини»).
– Чумак Максим Олександрович, учень 10 класу, НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів, гімназія» № 5 м. Славути (тема проекту: «Використання атомно-абсорбційної спектрометрії для екоаналітичного контролю водного середовища»).
Листи Подяки від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук В.В.Вербицького) надані науковим керівникам, які забезпечили успішний науково-педагогічний супровід учнівських досліджень із закладів освіти Хмельниччини, що відзначені дипломами конкурсу:
– Гуменюку Юрію Парфеновичу, учителю-методисту, спеціалісту вищої категорії, вчителю фізики та астрономії Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня»;
– Новченковій Катерині Дмитрівні, спеціалісту вищої категорії, учителю-методисту, вчителю хімії Хмельницького ліцею №17;
– Розумній Оксані Андріївні, спеціалісту І категорії, практичному психологу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
– Рєпкіній Тетяні Олександрівні, вчителю хімії НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів, гімназія» № 5 м. Славути.
Вітаємо нагороджених і сподіваємось на їх нові успішні презентації індивідуальних учнівських наукових досліджень на всеукраїнському та міжнародному рівнях.
Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомив про результати участі школярів Хмельниччини у Всеукраїнському конкурсі «Intel Еко Україна 2018» заклади освіти області і запросив їх учнівські та педагогічні колективи до участі в еколого-натуралістичних заходах.

Лариса Кліщар, керівник гуртків Хмельницького ОЕНЦУМ.