Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

За покликом творчості!

Лютий 21, 2018 Методика 180 переглядів

Продовжується атестація педагогічних працівників, метою якої є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.
19 лютого 2018 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді продовжилися творчі звіти педагогічних працівників, які атестуються, що відбуваються в рамках декади педагогічної майстерності «Перлини педагогічної творчості», яка триває з 12 по 23 лютого 2018 року.

Директор закладу Григорій Гончарук привітав колег і наголосив, що «Педагог – це не тільки той, хто навчає, а в першу чергу, той, хто вчиться сам» та зазначив, що творчий звіт – це чудова нагода обмінятися думками, досвідом і планами на майбутнє.
Свої творчі здобутки, методичні напрацювання та педагогічні знахідки, у вигляді мультимедійних портфоліо, представили: О. Юхимович, Т. Михайлів, Т. Юхимчук, І. Шуверткова.
У своїх творчих звітах педагоги висвітлили роботу з індивідуальних науково-методичних тем, участі у методичних заходах, конкурсах, творчо і змістовно представили систему своєї роботи, власні доробки, інновації у роботі. Кожен вразив своєю неповторністю та майстерністю.
Під час заходу педагогічні працівники мали можливість ознайомитися з досвідом і напрацюваннями своїх колег, взяти щось найцінніше для свого подальшого зростання. Творчий звіт педагогів пройшов успішно!

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві.
Отже, побажаємо нашим педагогам творчих злетів, професійних успіхів, креативних ідей та постійного самовдосконалення!