Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Обласні відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної радіотелеграфії

Березень 7, 2018 Конкурси та турніри 141 переглядів

06 березня 2018 року у місті Хмельницькому на базі Радіотехнічної школи товариства сприяння обороні України відбулися вже традиційні обласні відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної радіотелеграфії віком до 17 років включно (далі-змагання), які являють собою швидкісний прийом та передачу знаків телеграфної азбуки Морзе.
За першість в швидкісній радіотелеграфії змагалися дев’ять команд (38 дітей) з Деражнянського, Теофіпольського (2) районів, міст Нетішина, Славути, Шепетівки, Старокостянтинова, Хмельницького та Грицівської об’єднаної територіальної громади. Юні радіоаматори змагались у проведенні максимальної кількості радіоконтактів між собою за певний час (1 годину) за допомогою мікрофона та з використанням телеграфної азбуки Морзе.
Виконані роботи були здані на перевірку суддівській колегії, яка визначила, хто швидше та правильно, без помилок, прийняв та передав потрібну інформацію.

За рішенням суддівської колегії переможцями та призерами у командному заліку стали:
І місце – команда Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
ІІ місце – команда Нетішинського Клубу «Юний технік»;
ІІІ місце – команда Грицівської школи сприяння здоров’ю Грицівської об’єднаної територіальної громади Шепетівського району.
Команда Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, яка посіла І місце була нагороджена Кубком Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, а переможці та призери дипломами та медалями відповідних ступенів.