Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі)

Квітень 4, 2018 Конкурси та турніри 66 переглядів

29 березня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу № 3 м. Кам`янець-Поділського з метою стимулювання творчого, фізичного розвитку, зростання спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва, задоволення їх потреб у творчій самореалізації були проведені обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі).
Зі словами привітання та побажання спортивних успіхів і перемог до учасників обласних змагань та тренерів-керівників звернувся директор Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості Олександр Ткачук.
Головний суддя змагань Сергій Трасіух, довів до відома учасників програму змагань, порядок стартів, дотримання техніки безпеки та поведінку учасників під час старту.
Отримавши останні настанови від своїх тренерів, команди перейшли до траси, де почали боротьбу. Відразу після відкриття змагань юні спортсмени отримали корисну інформацію та нові навички під час вільних тренувань. Команди виконували різні завдання і вправи для того щоб відчути себе єдиним цілим і разом підкорювати нові горизонти.

Цього року змагались між собою 15 команд (31 учасник) із Кам’янець-Подільського, Деражнянського районів, міст Нетішина, Кам’янець-Подільського (2 команди), Славути, Шепетівки та Старокостянтинова, філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Кам’янець-Подільський, 3 команди), а також із чотирьох об’єднаних територіальних громад: Летичівської та Новоушицької селищних, Дунаєвецької та Красилівської міських.
Як і в будь-якому спорті є переможці та призери. То ж у командному заліку місця розподілилися наступним чином:
І – команда філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
ІІ – команда Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості.
ІІІ – команда Дунаєвецького будинку творчості школяра Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади.
Учасників – переможців було нагороджено медалями.
Команда, що отримала І місце була нагороджена Кубком Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Бажаємо всім вихованцям натхнення у роботі та нових спортивних досягнень!