Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Колегія Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації

Червень 1, 2018 Головна|Новини 886 переглядів

31 травня 2018 року у приміщенні Хмельницького професійного ліцею проведено розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації під головуванням директора Фасолі Олега Івановича.

Колегією розглянуто питання:

  1. Про підсумки проведення експерименту з впровадження нового Державного стандарту початкової освіти в закладах освіти Хмельницької області та завдання щодо створення умов для реалізації концепції «Нова українська школа» ( доповідач: Дупляк Тетяна Василівна – заступник директора – начальник управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, співдоповідач : Берека Віктор Євгенович – ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти).
  2. Про роботу Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді за 2017 рік (доповідач: Григорчук Тетяна Володимирівна – директор Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді)
  3. Про хід виконання рішення 1 колегії Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 31 березня 2017 року «Про стан підготовки робітників з опоряджувальних професій у професійно-технічних навчальних закладах (Зінчук Ольга Володимирівна – головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації)
  4. Про внесення змін до регіонального плану розвитку професійно-технічної освіти на 2016-2018 роки (Харчук Антоніна Михайлівна – заступник директора – начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації).