Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Категорія: Конкурси та турніри

Відбувся обласний етап Національного чемпіонату Прангліме з усного рахунку

Зубик Віталій Січень 28, 2021 Конкурси та турніри

23 січня 2021 року у рамках реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні» у 2020-2021 н. р. проведено обласний етап Національного чемпіонату Прангліміне з усного рахунку. У змаганнях взяли участь 36 переможців відбіркових онлайн етапів Національного чемпіонату у категоріях: «Чомучки» 1-3 класи, «Дослідники» 4-6 класи, «Дівчата» 7-11 класи, «Хлопці» 7-11 класи, «Сеньйори» і «Сеньйорини». Враховуючи […]

Відбувся конкурс «Teacher Innovation Сup 2020»

Зубик Віталій Жовтень 5, 2020 Конкурси та турніри

В Україні відбувся конкурс «Teacher Innovation Сup 2020», який створений для пошуку та підтримки найбільш інноваційних вчителів закладів загальної середньої освіти, які змінюють життя своїх учнів і виходять за рамки стандартної освіти.

Юні й талановиті крізь призму творчості. Відбулось оцінювання фоторобіт «Моя Україно!».

Зубик Віталій Жовтень 5, 2020 Конкурси та турніри

Усе наше життя сповнене чарівними моментами, які можна передати за допомогою фотографії. Юні фотоаматори Хмельниччини мали змогу представити свої творчі доробки в обласному (заочному) конкурсі фоторобіт «Моя Україно!», який був проведений навчально-методичним відділом художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 28 вересня по 02 жовтня 2020 року.

Карантин – активним не завада! У зірковому конкурсі Хмельниччина знову виборола першість!

Зубик Віталій Серпень 21, 2020 Конкурси та турніри

З 19 по 24 липня 2020 року у м.Одеса в дистанційному форматі був проведений Всеукраїнський дитячий конгрес «Зіркові канікули у «Світі талантів». До участі у заході запрошувалися вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної, вищої освіти, музичних шкіл, шкіл нового типу, шкіл мистецтв та інших закладів віком від 5 до 18 років.

Участь гуртківців ХОЦТКУМ у Відкритому Кубку України зі спортивного орієнтування

Зубик Віталій Липень 1, 2020 Головна|Конкурси та турніри

Команда гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді вперше взяла участь у Відкритому onlinе Кубку України зі спортивного орієнтування в рамках ІV етапу Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» у дистанційному режимі.

Завершився обласний онлайн-конкурс “Кращий рій”

Зубик Віталій Червень 23, 2020 Головна|Конкурси та турніри|Новини|Позашкіллю України - 100!

Відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”), з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України з 15 по 19 червня 2020 року Департаментом освіти і науки разом з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено обласний онлайн-конкурс «Кращий рій» для учнівської молоді середньої та старшої вікових груп (далі […]

“Космос. Людина. Духовність” – невичерпна криниця наукових досліджень

Зубик Віталій Червень 11, 2020 Конкурси та турніри

З метою пошуку та розвитку юних талантів й обдарувань творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя, розвитку у юнаків і дівчат творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки та екології впродовж квітня-травня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний заочний конкурс […]

Підсумки щорічного обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини»

Зубик Віталій Червень 11, 2020 Екологія|Конкурси та турніри

З метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань в області відбувся щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

Підведено підсумки обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”

Зубик Віталій Червень 11, 2020 Конкурси та турніри

З березня по травень 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації було проведено обласну заочну виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” (далі – виставка-конкурс). Цьогоріч подача і оцінювання робіт виставки-конкурсу відбувалися дистанційно, роботи оцінювалися по […]

Літературний конкурс «Поетичний зорепад» серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Зубик Віталій Червень 10, 2020 Конкурси та турніри|Новини

У квітні стартував літературний конкурс «Поетичний зорепад» серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Він покликаний виявити та розкрити поетичні обдарування молоді, підвищити роль естетичного виховання, формувати патріотичні почуття засобами літературного слова і прищепити любов до рідної мови та літератури.