Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Категорія: Спорт

Обласна онлайн-нарада для відповідальних за національно-патріотичне виховання

Зубик Віталій Листопад 19, 2020 Новини|Спорт

Обласну онлайн-нараду для відповідальних за національно-патріотичне виховання в структурних підрозділах освіти з використанням ресурсу Zoom було проведено 13 листопада Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді під загальним керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Підсумки обласного онлайн-конкурсу “ВПОРЯД”, присвяченого Дню захисника України

Зубик Віталій Листопад 5, 2020 Головна|Новини|Спорт

Підведено підсумки обласного онлайн-конкурсу “Впоряд”, проведеного 15 жовтня 2020 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. Конкурс проводився в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) для середньої (11-14 років) та старшої (15-17 років) вікових груп, і був присвячений Дню захисника України. Основні […]

Гуртківці ХОЦТКУМ – до Дня захисника України

Зубик Віталій Жовтень 20, 2020 Новини|Позашкіллю України - 100!|Спорт

14 жовтня – день, який поєднує в собі свята – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії і День захисника України.

Учасники гри “Джура” привітали захисників України

Зубик Віталій Жовтень 20, 2020 Новини|Спорт

15 жовтня 2020 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді під загальним керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) для середньої та старшої вікових груп було проведено обласний онлайн-конкурс “Впоряд”, присвячений Дню Захисника України.

Спортсмени Хмельницької області – срібні призери Кубку України за спортивного водного туризму

Зубик Віталій Жовтень 16, 2020 Спорт

Нещодавно завершились змагання зі спортивного водного туризму. Це єдині у цьому році змагання з даної дисципліни, оскільки попередні двоє були скасовані через загальнодержавний карантин. Кубок України традиційно відбувся на р. Південний Буг поблизу мальовничого с. Сокілець (Вінницька обл.) та тривав із 1 по 4 жовтня 2020 року.

Літні походи гуртківців Хмельницького ОЦТКУМ.

Зубик Віталій Серпень 26, 2020 Спорт

Минає літо-2020… Під час літніх канікул керівники гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з метою підведення підсумків 2019-2020 навчального року провели залікові літні походи з пішохідного та водного туризму по Хмельниччині та Карпатах разом зі своїми вихованцями. Ці мандрівки залишили незабутні захоплюючі враження в дітей, про що свідчить коротенькій огляд про подорожі.

Завершився перший (регіональний) етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Зубик Віталій Квітень 24, 2020 Головна|Позашкіллю України - 100!|Спорт

В квітні 2020 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено перший (регіональний) етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Конкурс “Кращий знавець знаків спортивних карт”

Зубик Віталій Квітень 22, 2020 Головна|Екологія|Спорт

З 13 по 17 квітня 2020 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було вперше дистанційно проведено відкритий конкурс “Кращий знавець знаків спортивних карт”, який проводився з використанням ресурсу “Kahoot!”. Учасники, які зареєструвалися для участі у конкурсі, кожного дня отримували на свої електронні скриньки посилання на тести за розділами: “Гідрографія і болота”, “Штучні […]

Здобувачі освіти Хмельницького ОЦТКУМ здобули “срібло” на Чемпіонаті України зі спортивних туристських походів

Зубик Віталій Березень 23, 2020 Головна|Конкурси та турніри|Новини|Спорт

Завершився Чемпіонат України зі спортивних туристських походів (суддівство звітів). У Чемпіонаті із різних видів спортивного туризму (пішохідного, гірського, лижного, велосипедного, водного) взяли участь 105 команд з 15 регіонів України – загалом 755 спортсменів.

В останній день зими відбулася відкрита Першість ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування

Зубик Віталій Березень 3, 2020 Спорт

29 лютого в Лезневецькому лісовому масиві відбулася відкрита Першість Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (далі – ХОЦТКУМ) зі спортивного орієнтування. До участі допускались гуртківці ХОЦТКУМ, вихованці/учні позашкільних закладів/закладів середньої освіти та студенти. В змаганнях взяли участь 17 команд з міст Хмельницького, Волочиська, Красилова, Полонного; Ізяславського, Красилівського, Хмельницького, Ярмолинецького районів; з них 8 […]