Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Віртуальні гостини учасників всеукраїнського експерименту

Березень 25, 2021 Головна|Новини 123 переглядів

23 березня 2021 р. на базі Хмельницької СЗОШ І ступеня №30 проведено віртуальні гостини учасників всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти», організовані Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Питання підготовки до продовження експерименту в 5 класі розглядалось за участі ректора Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Очеретянка Віктора Івановича, першого проректора інституту Гіджеліцького Ігоря Казимировича, директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Балабуст Надії Юріївни, директора Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького Ратушняка Святослава Петровича, завідувача науково-методичного центру професійного розвитку педагогічних і керівних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Кошки Оксани Анатоліївни та координатора експерименту, методиста науково-методичного центру професійного розвитку педагогічних і керівних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Галас Антоніни Вікторівни.

В практичній частині зустрічі досвід роботи в проєкті Хмельницької СЗОШ І ступеня №30 презентували її директор Мудра Інна Іванівна, заступник директора Целенко Людмила Борисівна, вчителька пілотного 4-Д класу Цюзік Ірина Леонідівна. Про особистість випускника пілотного проєкту НУШ розповіла практичний психолог цієї школи Антонець Марина Петрівна.

SWOT-аналіз експерименту, тренінгові вправи, модеровані Галас А.В., створили умови для розвитку творчого потенціалу учасників віртуальних гостин та налаштували їх на успішне продовження експерименту.