Завершився обласний онлайн-конкурсу відеороликів про роботу роїв середньої вікової групи

Квітень 13, 2021 Головна 200 переглядів

07-09 квітня 2021 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено обласний онлайн-конкурс відеороликів про роботу роїв середньої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На конкурс надійшло 20 відеороликів від Антонінської, Зіньківської, Кам’янець-Подільської, Красилівської, Нетішинської, Новоушицької, Розсошанської, Славутської, Улашанівської, Хмельницької та Ярмолинецької територіальних громад. Найбільше представництво у конкурсі було у Кам’янець-Подільської (5 відеороликів), Славутської (4 відеоролики) та Улашанівської (3 відеоролики) громад.

Конкурс проводився з метою активізації національно-патріотичного виховання, розвитку, впровадження та популяризації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та удосконалення методологічних підходів до змісту роботи роїв.

Основні завдання конкурсу щодо соціально-педагогічних умов розвитку Гри в закладі освіти, інформування про здобутки, досягнення та впровадження інноваційних методів виховання в рої та досвід функціонування рою найкраще були висвітлені у відеороликах міст Кам’янця-Подільського, Славути та Нетішина.

Найбільше балів в оцінці журі отримав: рій “Нащадки козаків” Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (керівники – ТИХОНОВА Наталія Іванівна та ЗАЦЕРКОВНА Ольга Михайлівна), вони стали переможцями конкурсу. Друге місце посів рій “Славутські козаки” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Славути (керівник – ПЕРЕПЕЛИЦЯ Микола Володимирович), третє місце – рій “Нащадки відважних козаків” Нетішинського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей” (керівник – ТАБОРЧУК Михайло Вікторович).

Рої та їх керівники будуть нагороджені грамотами та дипломами Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.

З кращими роликами Конкурсу можна ознайомитися за посиланнями

Вітаємо переможців і призерів конкурсу! Бажаємо наснаги, успіхів і досягнень у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

За матеріалами Хмельницького ОЦТКУМ