Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Всеукраїнська науково-практична конференція «Здобувач освіти в НУШ: домінанти розвитку та шляхи мобілізації ресурсів»

Квітень 16, 2021 Головна|Новини 100 переглядів

15 квітня 2021 року на базі Хмельницького ОІППО в онлайн режимі з використанням Google Meet відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Здобувач освіти в НУШ: домінанти розвитку та шляхи мобілізації ресурсів».

Мета конференції – наукове осмислення та практичне обґрунтування домінантних напрямів розвитку здобувача освіти в НУШ, визначення шляхів мобілізації ресурсів в контексті сучасних викликів задля забезпечення високої якості освіти у ЗЗСО.

Урочисто відкрив конференцію Очеретянко Віктор Іванович, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник.

Тема конференції викликала широкий інтерес, до неї долучилися 170 науковців та освітян з різних регіонів нашої області та України (з Вінницької, Івано-Франківської, Чернівецької та Чернігівської областей). В режимі відеозустрічі працювало близько 90 учасників, які, не помічаючи часу, активно працювали, ділилися своїм досвідом 4 години поспіль.

Конференція об’єднала освітян, що переймаються проблемами ефективного та результативного навчання здобувачів освіти, визначають домінанти їх розвитку та залучають інноваційні ресурси для мобілізації зусиль на шляху досягнення успіху.

Подяка тим, хто виступив на конференції: Вашеняк Ірині Богданівні, Бирко Надії Михайлівні, Романовій Оксані Володимирівні, Гудимі Наталі Василівні, Прус Олесі Віталіївні, Войтович Галині Іванівні, Галас Антоніні Вікторівні, Кулик Оксані Олександрівні, Теслюк Зоряні Ярославівні, Скутській Світлані Зіновіївні, Соловей Наталії Миколаївні, Временко Людмилі Анатоліївні, Онищенко Оксані Вікторівні, Ніколайчук Аллі Дмитрівні, Більчук Катерині Степанівні, Денисовій-Горобець Катерині Сергіївні, Брозницькій Таїсії Миколаївні, а також усім іншим учасникам, які надіслали матеріали та презентували свій досвід з цікавих інноваційних тем.

Формат конференції передбачав науково-практичні доповіді, виступи, стендові доповіді (постер–презентації), презентації у форматі pecha–kucha, відеопрезентації, відеовиступи в записі, флеш–презентації, презентації досвіду, майстер-класи, огляд науково-методичних доробків, статті, тези тощо. Учасниками конференції були представники різних категорій освітянської аудиторії, зокрема:

науковці та науково-педагогічні працівники (доктори та кандидати наук, професори та доценти, завідувачі кафедр та викладачі);
методисти ХОІППО та працівники центрів професійного розвитку районів та територіальних громад;
працівники ЗЗСО (директори та їх заступники з початкових класів, навчально-виховної та виховної роботи, вчителі початкових класів, учителі математики, української мови та літератури, англійської мови, практичні психологи, асистенти вчителя в інклюзивному класі, вихователі груп подовженого дня, вчителі індивідуального навчання, соціальні педагоги, педагоги-організатори, а також дефектологи-логопеди, медичні працівники та ін.);
працівники закладів дошкільної освіти (вихователі та вихователі-методисти).
Досвід та інноваційні ресурси, представлені учасниками конференції, були надзвичайно цікавими і корисними як для науковців, так і для педагогів, та знайдуть практичне застосування в освітянській діяльності. За підсумками роботи конференції планується випуск збірника (електронний варіант у PDF-форматі), який буде розміщено за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1Q_yPDfCv__uv0tE5JcVQ0ps3lnjqDxZU?usp=sharing

Дякуємо усім учасникам конференції та бажаємо міцного здоров’я і натхнення у такій корисній і важливій освітянській справі!