Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Гуртківці ХОЦТКУМ у складі збірної з водного туризму мають в активі «срібло» і «бронзу» Чемпіонату України зі спортивного водного туризму

Квітень 26, 2021 Головна 103 переглядів

Нещодавно завершився Чемпіонат України зі спортивного водного туризму, який проходив на річці Черемош поблизу с. Дземброня Верховинського р-ну Івано-Франківської області. Програма Чемпіонату складалася з чотирьох дистанцій: «Ралі», «Слалом», «Рятувальні роботи» та «Спринт». Команда спортсменів Хмельниччини (тренер Дмитро ВАЩУК), в складі якої були вихованці Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, виступала у таких класах суден: К1 – Конончук Тарас (каяк), С2 – Ващук Вадим та Михайлюк Юрій, (катамаран двомісний) та С4 – Ващук Дмитро, Домбровський Ілля, Михайлюк Марія та Цюх Богдан (катамаран чотиримісний).

У кожному класі суден підсумки Чемпіонату підводилися окремо. У загальному заліку серед спортсменів на каяках (К1) КОНОНЧУК Тарас виборов «срібло», а екіпаж С4 – «бронзу». Екіпаж двомісного катамарану (С2) у надзвичайно запеклій боротьбі став п’ятим.

Зважаючи на те, що в минулому році, через загальнонаціональний карантин, Чемпіонат України зі спортивного водного туризму не проводився, вважаємо виступ наших спортсменів надзвичайно успішним – такі результати стали першими в історії розвитку цього виду спорту на Хмельниччині.

Бажаємо збірній команді області та її тренеру ВАЩУКУ Дмитру Петровичу, який очолює Хмельницьку обласну Федерацію спортивного туризму та є керівником гуртків з водного туризму Хмельницького ОЦТКУМ, подальших високих спортивних звершень.

 Ігор КУКУРУЗА, заступник директора ХОЦТКУМ