Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

22 квітня завершився фінальний ІІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Квітень 26, 2021 Головна|Новини 127 переглядів

Конкурс проходив у он-лайн режимі та оцінювався журі за допомогою дистанційних технологій. Хмельниччину на фінальному етапі конкурсу гідно представили переможці обласного туру в номінаціях:

«Керівник закладу освіти» – Ірина Томич, директор НВК №9 м. Хмельницького (11 рейтингове місце);

«Математика» – Майя Івасюнько, учитель математики Хмельницької гімназії №1 ім. Володимира Красицького (дипломант, 5 рейтингове місце);

«Трудове навчання» – Тетяна Середюк, учитель трудового навчання Деражнянського ліцею №1 ім. Петра Стрілецького (дипломант, 5 рейтингове місце);

«Українська мова та література» – Ганна Ковальчук, учитель української мови та літератури Летичівського ліцею №2 (13 рейтингове місце).

Журі оцінювало і педагогічні надбання, і методичну компетентність, і інноваційні підходи в роботі, і фахову майстерність конкурсантів. Всі наші педагоги гідно пройшли конкурсні випробування та продемонстрували високий професіоналізм, вміння реагувати на зміни та творчий підхід до вирішення поставлених завдань.

Вітаємо наших педагогів з успішним завершенням конкурсу! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму та подальших творчих успіхів! Ми пишаємося Вами!