У перший місяць року на Хмельниччині відкрито 4 класи безпеки

Як повідомляє головне управління ДСНС у Хмельницькій області – в населених пунктах Ізяслав, Наркевичі, Сокіл, Кузьмин відкрито класи безпеки. Територіально віддалені одне від одного, проте об’єднані спільною ідеєю – навчити дітей знань про безпеку, відповідальності та вміння порятунку ближнього. У цих громадах, майже одночасно, за ініціативи ДСНС, активної позиції громади та дирекції навчальних закладів розпочали роботу чотири унікальні освітні простори.
У новостворених Класах безпеки перший урок провели рятувальники, а в ліцеї селища Сокіл Кам’янець-Подільського району про безпечне життя розповідали помічники надзвичайників – ДЮРПівці. Навчали дітей мінної та пожежної безпеки та застосування вогнегасників, у разі потреби. Наочні сучасні макети розміщені вздовж стін з детальною інформацією про причини та наслідки тих чи інших ризиків. Доповнює навчальну програму – яскрава та оригінальна друкована продукція ЮНІСЕФ.
Наразі в області вже працюють 59 унікальних просторів для навчання здобувачів освіти основам безпекової поведінки.