Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Категорія: Новини

Хмельниччина завершила проведення пілотного етапу міжнародного порівняльного дослідження якості освіти PISA-2022

Зубик Віталій Травень 14, 2021 Головна|Новини

12 травня 2021 року Хмельниччина завершила проведення пілотного етапу міжнародного порівняльного дослідження якості освіти PISA-2022. У складі вибірки дослідження були Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» (директор Селізар Василь Михайлович), Відокремлений структурний підрозділ – Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» (директор Овчарук Вадим Володимирович.) та Гімназія №2 м. Хмельницького (директор Байдич […]

22 квітня завершився фінальний ІІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Зубик Віталій Квітень 26, 2021 Головна|Новини

Конкурс проходив у он-лайн режимі та оцінювався журі за допомогою дистанційних технологій. Хмельниччину на фінальному етапі конкурсу гідно представили переможці обласного туру в номінаціях:

Всеукраїнська науково-практична конференція «Здобувач освіти в НУШ: домінанти розвитку та шляхи мобілізації ресурсів»

Зубик Віталій Квітень 16, 2021 Головна|Новини

15 квітня 2021 року на базі Хмельницького ОІППО в онлайн режимі з використанням Google Meet відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Здобувач освіти в НУШ: домінанти розвитку та шляхи мобілізації ресурсів».

Віртуальні гостини учасників всеукраїнського експерименту

Зубик Віталій Березень 25, 2021 Головна|Новини

23 березня 2021 р. на базі Хмельницької СЗОШ І ступеня №30 проведено віртуальні гостини учасників всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти», організовані Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

З новаторським підходом, креативними ідеями

Зубик Віталій Березень 4, 2021 Головна|Новини

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021». Його проведено на базі Хмельницького ОІППО в онлайн-режимі, а фінальні випробування – у очному форматі. На урочистості з нагоди підбиття підсумків цього професійного змагання до інституту завітали голова обласної ради Віолета Лабазюк, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Антоніна Харчук, начальник […]

Про волонтерство і патріотизм в освітньому просторі області.

Зубик Віталій Січень 31, 2021 Головна|Новини

28.01.2021 року відбувся обласний вебінар на тему: «Волонтерство як суспільна та особистісна цінність: творчий досвід» Метою вебінара було розширення та оновлення простору волонтерської турботи про культурну спадщину, добро та милосердя. Формування в учнів патріотичних почуттів, ціннісних орієнтирів, громадянських та соціальних компетентностей.

Інструктивно-методичний семінар для працівників ІРЦ області

Зубик Віталій Січень 22, 2021 Новини

З метою покращення практичних навичок роботи інклюзивно-ресурсних центрів в системі «АС Україна. Інклюзія» обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти спільно з Шепетівським міським інклюзивно-ресурсним центром 18 січня 2021 року було проведено вебінар з питань аналітичної звітності та формувань висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини в системі автоматизованої роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

Відбулась V обласна науково-практична конференція «Освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів»

Зубик Віталій Грудень 10, 2020 Головна|Новини

9 грудня 2020 року у Хмельницькому інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась П’ята обласна науково-практична конференція «Освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів».

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ НЕ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Зубик Віталій Листопад 30, 2020 Головна|Новини

Через загострення епідеміологічної ситуації в країні та ріст показників захворюваності на коронавірус ухвалено рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності під час надзвичайних обставин (надзвичайні ситуації природного та техногенного походження, карантин, запровадження протиепідемічних заходів та інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють їх проведення). Винятково в заочній […]

МОН: ПРОБЛЕМА НИЗЬКОЇ ЯКОСТІ ЗМІСТУ ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКІВ, ВИДАНИХ У ПОПЕРЕДНІ РОКИ, ПОТРЕБУЄ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВ’ЯЗАННЯ

Зубик Віталій Листопад 27, 2020 Головна|Новини

У спробах дискредитації керівництва Міністерства освіти і науки України автори маніпуляцій доходять до крайнощів. Тому ще раз роз’яснюємо питання появи в українських школах неякісних підручників із неточностями, помилками та недоречним змістом. Історія з підручником з хімії для 9-го класу (авт. Савчин М.М.), де міститься згадка про «лікування раку содою», бере свій початок у 2017 році.